ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
świąteczny iphone

Świąteczny iPhone od firmy Caviar za pół miliona złotych

Autor: Arkadiusz Stec Kategoria: Newsy

Rosyjska firma Caviar znana jest ze sprzedaży bardzo drogich, modyfikowanych smartfonów. Tym razem w ofercie znalazł się świąteczny iPhone. Stwierdzenie „święta na bogato” nabiera nowego znaczenia.

Zanim powstał świąteczny iPhone

W zeszłym roku Caviar szokował świat swoim modelem Putin Golden Age. Stworzenie tego smartfona miało być sposobem na uczczenie zwycięstwa Władimira Putina w wyborach prezydenckich. Następnie pojawił się na rynku iPhone 11 Pro z naprawionymi aparatami oraz ważąca pół kilograma złota „cegła”. Do takich smartfonów Caviar oferuje także ekstrawaganckie AirPodsy Pro pokryte złotem lub skórą węża. Popyt na tego typu sprzęt musi być spory, ponieważ firma wprowadza na rynek coraz to droższe produkty. Możemy się więc śmiać – ale klientów nie brakuje.

Złoto i diamenty – świąteczny iPhone w pełnej krasie

świąteczny iphone

Obudowa wykonana jest ze złota (próba 750). Na środku tylnego panelu znalazł się także diament (3 karaty) mający symbolizować Gwiazdę Betlejemską. Położenie takiego smartfona na wigilijnym zapewne wprawiłoby w zachwyt całą rodzinę. Cena wynosi 129 080 dolarów, co przy obecnym kursie daje nam prawie pół miliona złotych.

Świąteczny iPhone w srebrnej i jednocześnie tańszej odmianie

świąteczny iphone

Jeżeli akurat nie macie takich pieniędzy, bo po zakupie świątecznych prezentów zostało wam tylko 10 000 dolarów, to także znajdziecie dla siebie coś w ofercie firmy Caviar. Model Christmas Star Silver kosztuje bowiem 9 340 dolarów, czyli ponad 35 000 złotych. Srebro (próba 925) co prawda nie może konkurować z blaskiem złota, ale dzięki temu smartfon jest jednocześnie ekspensywny i dyskretny.

Najtańszy świąteczny iPhone wcale nie jest najbrzydszy

świąteczny iphone

Najtańszy, kosztujący 6 370 dolarów (około 25 000 złotych) model to Christmas Star Glow. Obudowa nie jest całkowicie pokryta złotem, brakuje dużego diamentu, ale i tak prezentuje się świetnie. Firma Caviar opisuje swoją nową serię smartfonów jako idealne prezenty na święta.

Nie wiem, czy dziwniejsze jest to, że takie produkty powstały, czy to, że ktoś je kupi i podaruje w formie świątecznego prezentu.

Zobacz także: Prezent w postaci 100GB od sieci Play na święta

Źródło: Caviar

Sprawdź najnowsze wpisy