ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Drukarka do zdjęć Xiaomi

Xiaomi przygotowało wielką gratkę dla fanów klasycznych zdjęć

Autor: Paweł Maretycz Kategoria: Newsy

Xiaomi Youpin to dział firmy zajmujący się finansowaniem społecznościowym. Właśnie wprowadził on na rynek nową drukarkę mobilną o nazwie Jiyin Gramophone Photo Printer. Jak sama nazwa wskazuje, jest to mobilna drukarka przeznaczona do drukowania zdjęć. Jest to spora gratka dla wszystkich tych, którzy lubią trzymać zdjęcia w fizycznym albumie, a nie tylko wirtualnej galerii smartfonu lub komputera.

Drukarka do zdjęć Xiaomi

Drukarka do zdjęć Xiaomi

Główną zaletą Xiaomi Jiyin Gramophone Photo Printer jest to, że może drukować zdjęcia AR. Może także bezprzewodowo łączyć się ze smartfonem. Jej cena podczas zbiórki wynosi 699 juanów, co przekłada się na około 380 PLN. Kiedy produkt trafi na sklepowe półki, ta powinna wzrosnąć, jednak nie jakoś drastycznie. Zajmijmy się jednak tym enigmatycznym drukowaniem AR. Podczas drukowania zdjęć, może nagrać do 60 sekund dźwięku i zapisać dane w chmurze. Wszystko dlatego, że podczas wydruku powstaje wirtualna kopia każdej fotografii. Ta może z kolei zostać sparowana z plikiem audio, który można wysłać znajomym przy pomocy aplikacji WeChat.

Zobacz też: KiedyPrzyjedzie – aplikacja dla pasażerów autobusów z małych i średnich miast

Drukarka drukuje 6-calowe zdjęcia w rozdzielczości 300 dpi. Czas powstawania jednego zajmuje około minuty. Ponadto drukowane zdjęcia są automatycznie powlekane, aby zapobiec blaknięciu, utlenianiu, zamoczeniu i odciskom palców. Drukarka fotograficzna obsługuje również różne opcje łączności i metody drukowania. Drukarka do zdjęć Xiaomi ma rozmiary 205 × 124,6 × 85,4 mm i waży 1,4 kg. Jeśli chodzi o żywotność baterii, można wydrukować około 40 zdjęć przy pełnym naładowaniu. Nie sądzę, żeby był to sprzęt chętnie zabierany w teren. Jednak na pewno sprawdzi się ona świetnie jako przenośna drukarka lub taka, którą można schować do szuflady, jeśli mamy małe mieszkanie.

Źródło: Gizmochina

Sprawdź najnowsze wpisy