ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
empik go inkbook

Empik Go to kolejny powód, aby zainteresować się czytnikami inkBOOK

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Niedawno miałem przyjemność przetestowania dla Was czytnika inkBOOK Prime HD w ramach pojawienia się aplikacji Publio, która poszerzyła bibliotekę ebooków i e-prasy dla tej platformy. Tym razem do gry wchodzi Empik Go, który robi dokładnie to samo, zwiększając zainteresowanie produktami polskiej marki. W końcu do gry wchodzi dostęp do ponad 25000 e-booków i 4000 audiobooków, więc zimowe wieczory mogą być zdecydowanie ciekawsze. Szczególnie że kupując dzisiaj czytnik inkBOOK, można liczyć na darmowe 90 dni abonamentu w Empik Go.

Empik Go dostępny na czytnikach inkBOOK

empik go inkbook

Oczywiście Empik Go zawitał do sklepu z aplikacjami inkBOOK Apps, więc wszyscy zainteresowani już mogą ją zainstalować. Dla potencjalnych nowych użytkowników samych czytników przygotowano dwie promocje. Pierwsza tyczy się wspomnianego wcześniej inkBOOK Prime HD, którego możecie kupić na witrynie producenta, a następnie zarejestrować na specjalnej stronie promocyjnej, aby otrzymać darmowy miesiąc abonamentu Empki Go. Niemniej kupując ten sam czytnik lub inkBook Lumos bezpośrednio w Empiku można liczyć na 90 dni dostępu do szerokiej bazy ebooków i audiobooków. W wybranych abonamentach jest też możliwość skorzystania z bezpłatnego okresu próbnego, który trwa 14 dni.

Zobacz też: Redmi K30 przedstawiony – wiele aparatów i wyświetlacz 120 Hz na pokładzie.

Przy okazji inkBOOK Prime HD otrzymał nową aktualizację, która dodatkowo urozmaica ten czytnik w stosunku do konkurencji. Firma w wersji oprogramowania 2.3 dodała możliwość korzystania z Tłumacza Google, co pozwala na szybkie tłumaczenie fragmentów czytanych książek. Dodatkowo poprawiono ergonomię aplikacji Biblioteka, wyszukiwarki oraz ogólną estetykę systemu. Nie zabrakło również wzmianki o zniwelowaniu drobnych błędów.

Źródło: informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy