Rodzina Galaxy S11 to jedne z najbardziej wyczekiwanych smartfonów 2020 roku. Wszystkie znaki na niebie wskazują, że przyszłoroczne wydanie Galaktyk będzie naprawdę wyjątkowe i wprowadzi wiele nowości względem poprzedników. Premiera zbliża się wielkimi krokami, a teraz z zaufanego źródła dowiedzieliśmy się, że wraz z serią Galaxy S11 Samsung najprawdopodobniej przedstawi też kolejnego składanego smartfona – zupełnie innego od Galaxy Fold, którego znamy już od dawna.

Samsung Galaxy S11 i nowy składany smartfon mają zostać zaprezentowane w tym samym czasie

5G Samsung Display

Tytułowa informacja pochodzi od znanego „tipstera” Ice Universe, który już wielokrotnie dostarczał nam sprawdzone informacje. Mężczyzna we wpisie na Twitterze poinformował, że Samsung wraz z rodziną Galaxy S11 pokaże też kolejnego składanego smartfona. Prezentacja opisywanych urządzeń ma się odbyć już 18 lutego 2020 roku w San Francisco.

Zobacz także: Najnowszy Mac Pro już dostępny w Polsce – najmocniejsza wersja kosztuje… prawie ćwierć miliona złotych

Wspomniana data pokrywa się ze wcześniejszymi przeciekami. Co ciekawe, tajemniczy składany smartfon ma być zbliżony konstrukcją do zaprezentowanej niedawno Motoroli razr. Oczywiście należy wziąć pod uwagę, że dzisiejsze informacje mogą się nie sprawdzić – dopóki w temacie nie wypowie się sam Samsung, mamy do czynienia jedynie z plotkami, które są jednak jak najbardziej sensowne i prawdopodobne. Czekacie na Galaxy S11 albo kolejnego „składaka” Samsunga? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.