Netflix należy do grona największych i najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie, które oferują swoim klientom dostęp do naprawdę wielu ciekawych filmów i seriali. Aby utrzymać zainteresowanie aktualnych odbiorców oraz przyciągać nowe osoby, Netflix musi nieustannie aktualizować swoją bibliotekę – zwykle dodaje do niej nowe produkcje, ale zdarza się też, że usuwa te, których z jakichś powodów nie opłaca się dalej utrzymywać. Na szczęście dziś z tytułowej platformy nic nie usunięto, a jedynie dodano. Ze wszystkimi nowościami jak zawsze zapoznacie się w dalszej części tego tekstu.

Nowości na Netflixie – co tym razem dodano?

Netflix

Subskrybenci Netflixa z pewnością się ucieszą, bo dzisiaj na platformie wylądowała kolejna porcja nowości. Co prawda nie ma tego wiele, ale lepsze to niż nic. Pełna lista dodanych tytułów prezentuje się następująco:

  • Dziura w głowie (2018) [+ audio]
  • Nowe oblicze Greya (2018) [+ audio, + napisy]
  • Czarna lista (2013) [odcinek S07E09] [+ audio, + napisy]
  • Ziemia. Niezwykły dzień z życia planety (2017) [+ audio, + napisy]

Zobacz także: Najnowszy Mac Pro już dostępny w Polsce – najmocniejsza wersja kosztuje… prawie ćwierć miliona złotych

Jeśli liczyć nowy odcinek serialu Czarna lista, to dodano dziś łącznie cztery pozycje. A skoro już przy serialach jesteśmy, to koniecznie zapoznajcie się z moim zestawieniem przedstawiającym najlepsze seriale Netflixa – kto wie, być może coś wpadnie Wam w oko? Dajcie znać w komentarzach, z których nowości cieszycie się najbardziej!

Źródło: Upflix

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.