Już w ten czwartek Samsung pokaże światu nowe smartfony z serii Galaxy A (2020). Do premiery jeszcze trzy dni, a jeden ze słowackich sklepów internetowych nie wytrzymał i już umieścił nowe urządzenia na sprzedaż, zdradzając jednocześnie ich ceny. Przyjrzyjmy się im.

Tak mogą wyglądać ceny Samsunga Galaxy S10 Lite, Galaxy Note10 Lite, Galaxy A71 i Galaxy A51

galaxy note10 lite galaxy s10 lite

Umieszczenie cen oczekiwanych smartfonów przed ich premierą to dobry sposób na zrobienie wokół siebie szumu. Tę strategię wykorzystał jeden ze słowackich sklepów, jednak miejmy nadzieję, że opublikowane przez niego ceny sprawdzą się w rzeczywistości (wcale nie muszą). Przechodząc do rzeczy, Galaxy S10 Lite ma rzekomo kosztować 610 euro (ok. 2612 zł), a Galaxy Note10 Lite – 669 euro (ok. 2865 zł). Galaxy A71 z kolei ma być wydatkiem rzędu 469 euro (ok. 2010 zł), natomiast A51 – 375 euro (ok. 1606 zł).

Zobacz także: Nakarm psa z OLX – wystartowała kolejna akcja pomocy czworonogom w schroniskach, w której każdy bez problemu może wziąć udział

Warto wspomnieć, że Galaxy A91 na niektórych rynkach ma być sprzedawany pod nazwą Galaxy S10 Lite, a Galaxy A81 – jako Galaxy Note10 Lite. Oczywiście podane kwoty nie muszą się potwierdzić, jednak wątpię, by sklep kłamał. Rzecz jasna gdy opisywane urządzenia trafią do Polski, to ich ceny najprawdopodobniej będą nieco wyższe – m.in. z uwagi na różnorakie podatki. Znaleźliby się jacyś chętni na zakup któregokolwiek z wymienionych sprzętów w podanych cenach? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.