ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
darmowy internet w telefonie

Darmowe pakiety internetowe w telefonie dla klientów Play i T-Mobile

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

W przedświątecznym okresie u dwóch dużych operatorów komórkowych obowiązują ciekawe promocje. Na darmowy internet w telefonie mogą liczyć klienci Play oraz T-Mobile. Na czym polegają akcje promocyjne i ile gigabajtów internetu można zyskać?

Darmowy internet w telefonie dla klientów Play – jakie są zasady?

darmowy internet w telefonie

Klienci Play mogą otrzymać 2 GB internetu. Promocja jest dostępna w większości planów taryfowych. Co należy zrobić, by z niej skorzystać? Najpierw trzeba pobrać aplikację Play24 (a jeśli już ją mamy, to sprawdzić, czy są pobrane najnowsze aktualizacje). Następnie wchodzimy w zakładkę Dla Ciebie i klikamy w powiadomienie z gry Shake to Play. Gra jest bardzo prosta i w zasadzie polega jedynie na potrząsaniu telefonem trzymanym w ręce. Po kilkunastosekundowej rozgrywce zobaczymy na ekranie telefonu informację, że otrzymaliśmy 2 GB internetu, które zostaną doliczone do naszego konta. W grę możemy zagrać do końca grudnia, a promocyjne gigabajty są ważne przez miesiąc od ich zdobycia. Promocja obowiązywała też w listopadzie, jednak wtedy do wygrania był tylko 1 GB internetu.

Czytaj także: 5 GB internetu za darmo od Heyah – dowiedz się jak odebrać prezent

Co muszą zrobić klienci T-Mobile, by otrzymać darmowe gigabajty?

darmowy internet w telefonie

Sieć T-Mobile również przygotowała promocję dla swoich klientów. Co ważne, jest ona dostępna dla użytkowników wszystkich taryf operatora. Darmowy internet w T-Mobile jest nielimitowany, a jego przepustowość to 20 Mbps. Okres ważności usługi to 2 tygodnie. To od klienta zależy, w którym momencie chce aktywować usługę, jednak musi zrobić to przed 2 stycznia 2020 r. Uruchamiając funkcję bezpłatnego internetu w odpowiednim momencie, możemy więc mieć nielimitowany transfer przez cały okres świąteczny i noworoczny. Bezpłatny internet można aktywować w aplikacji Mój T-Mobile.

Sprawdź najnowsze wpisy