cyfrowa równowaga

Niektórych właścicieli Pixeli nawiedził kolejny, dziwny błąd

Newsy

Smartfony Google z serii Pixel wręcz słyną z różnorakich błędów. Zapewne się nie pomylę, jeśli napiszę, że nie ma miesiąca, w którym nie informowaliśmy Was o kolejnym błędzie w którymś z Pixeli. Z racji na fakt, że mamy dopiero początek grudnia, obawiam się, że do końca miesiąca mogą powstać jeszcze dwa lub nawet trzy podobne newsy. Wracając jednak do tematu: niektórzy właściciele smartfonów z rodziny Pixel zostali dotknięci bardzo dziwnym błędem. Już tłumaczę, o co chodzi.

Wybrane smartfony z rodziny Pixel z dziwnym błędem

google pixel błąd

Przyglądając się uważnie powyższym zrzutom ekranu, z pewnością zauważycie dziwną literkę „a”, która tak po prostu znajduje się na środku wyświetlacza. Nie jest tajemnicą, że oczywiście nie powinno jej tam być – to tylko kolejny błąd, który nawiedził niektórych nieszczęsnych właścicieli smartfonów z serii Pixel. Na chwilę obecną niedociągnięcie zaobserwowano na Pixelu 2 XL, Pixelu 3 oraz Pixelu 3 XL.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Zobacz także: Huawei Mate 30 Pro będzie dostępny w Polsce w bardzo ograniczonej liczbie sztuk. Znamy także cenę, która niestety do najniższych nie należy

O problemie jako pierwsi poinformowali użytkownicy Reddita. Co ciekawe, niekiedy na środku ekranu wyświetlają się również inne litery – nie tylko „a”. Ponowne uruchomienie urządzenia sprawia, że błąd tymczasowo znika, jednak tydzień czy dwa później powraca. Na razie nie wiadomo, co dokładnie sprawia, że niechciana literka pojawia się na środku ekranu. Google nie wypowiedziało się jeszcze w tej sprawie.

Źródło: PhoneArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x