Smartfony Google z serii Pixel wręcz słyną z różnorakich błędów. Zapewne się nie pomylę, jeśli napiszę, że nie ma miesiąca, w którym nie informowaliśmy Was o kolejnym błędzie w którymś z Pixeli. Z racji na fakt, że mamy dopiero początek grudnia, obawiam się, że do końca miesiąca mogą powstać jeszcze dwa lub nawet trzy podobne newsy. Wracając jednak do tematu: niektórzy właściciele smartfonów z rodziny Pixel zostali dotknięci bardzo dziwnym błędem. Już tłumaczę, o co chodzi.

Wybrane smartfony z rodziny Pixel z dziwnym błędem

google pixel błąd

Przyglądając się uważnie powyższym zrzutom ekranu, z pewnością zauważycie dziwną literkę „a”, która tak po prostu znajduje się na środku wyświetlacza. Nie jest tajemnicą, że oczywiście nie powinno jej tam być – to tylko kolejny błąd, który nawiedził niektórych nieszczęsnych właścicieli smartfonów z serii Pixel. Na chwilę obecną niedociągnięcie zaobserwowano na Pixelu 2 XL, Pixelu 3 oraz Pixelu 3 XL.

Zobacz także: Huawei Mate 30 Pro będzie dostępny w Polsce w bardzo ograniczonej liczbie sztuk. Znamy także cenę, która niestety do najniższych nie należy

O problemie jako pierwsi poinformowali użytkownicy Reddita. Co ciekawe, niekiedy na środku ekranu wyświetlają się również inne litery – nie tylko „a”. Ponowne uruchomienie urządzenia sprawia, że błąd tymczasowo znika, jednak tydzień czy dwa później powraca. Na razie nie wiadomo, co dokładnie sprawia, że niechciana literka pojawia się na środku ekranu. Google nie wypowiedziało się jeszcze w tej sprawie.

Źródło: PhoneArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.