ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
heyah

5 GB internetu za darmo od Heyah – dowiedz się jak odebrać prezent

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Operatorzy komórkowi bardzo często organizują różnego rodzaju akcje promocyjne, w ramach których rozdają darmowe gigabajty internetu. Dziś przyszła kolej na Heyah – nieco zapomnianą już sieć, która jednak z pewnością ma swoje grono wiernych klientów. Jeśli posiadacie numer właśnie w Heyah, to możecie odebrać 5 GB internetu zupełnie za darmo. Nie musicie przy tym wypełniać żadnych formularzy ani wysyłać SMS-ów – cały proces jest niezwykle prosty.

5 GB internetu za darmo od Heyah – jak odebrać?

heyah

Aby odebrać aż 5 gigabajtów darmowego internetu w Heyah, wystarczy wykonać jedną bardzo prostą czynność. Jaką? Ano zalogować się do aplikacji mobilnej Moja Heyah w okresie od 6 do 20 grudnia. Gdy już to zrobicie, to dodatkowe gigabajty zostaną dopisane do Waszego numeru w przeciągu 7 dni. Można je wykorzystać w ciągu 30 dni – po upływie tego czasu przepadną.

Zobacz także: Huawei Mate 30 Pro będzie dostępny w Polsce w bardzo ograniczonej liczbie sztuk. Poznaliśmy nawet jego cenę, która niestety jest bardzo wysoka

Czy jest jakiś haczyk? Można powiedzieć, że kilka – aby załapać się na darmowe gigabajty, musicie być użytkownikami jednej z następujących taryf: Nowa Heyah, Taryfa Pakietowa lub Dniówka. Należy również mieć aktywne konto i przynajmniej 1 grosz na saldzie. Warto przypomnieć, że w październiku z okazji swoich 18 urodzin Heyah rozdawało aż 15 GB pakietu internetowego. Dzisiejsza akcja nie jest aż tak atrakcyjna, jednak lepsze 5 GB niż nic. W każdym razie warto skorzystać – darmowy internet jest zawsze mile widziany.

Źródło: Telepolis

Sprawdź najnowsze wpisy