Od dłuższego czasu wiadomo, że Samsung szykuje wykastrowane z kilku elementów wersje tegorocznych flagowców – Galaxy S10 Lite oraz Galaxy Note10 Lite. O obu urządzeniach wręcz regularnie dowiadujemy się czegoś nowego, lecz dzisiejsze doniesienie jest szczególnie interesujące. Dotarły do nas bowiem rendery pokazujące, jak najprawdopodobniej będą wyglądać wspomniane smartfony w rzeczywistości. Nie pozostaje nam nic innego, jak im się przyjrzeć.

Rendery Galaxy Note10 Lite i Galaxy S10 Lite – jak będą wyglądać kolejne smartfony Samsunga?

galaxy note10 lite galaxy s10 lite

Dwa dni temu światło dzienne ujrzały rendery przedstawiające wygląd Galaxy Note10 Lite. Co prawda niezbyt szczegółowe, ale zawsze. Dziś natomiast do Sieci wyciekły aż dwa nowe rendery – jeden przedstawiający wygląd Galaxy Note10 Lite, a drugi – Galaxy S10 Lite. Możecie się z nimi zapoznać powyżej (od lewej: Galaxy Note10 Lite, Galaxy S10 Lite).

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Zobacz także: Huawei Mate 30 Pro będzie dostępny w Polsce w bardzo ograniczonej liczbie sztuk. Wiemy nawet, ile będzie trzeba za niego zapłacić

Nie da się ukryć, że na renderach oba urządzenia wyglądają bardzo podobnie i w zasadzie na pierwszy rzut okaz ciężko je od siebie odróżnić. Każdy ze sprzętów ma charakterystyczne wycięcie w ekranie w kształcie kropki, jednak ramki w Note10 Lite wydają się być odrobinę cieńsze. Zarówno na renderze Note10 Lite i S10 Lite widzimy datę „22 marca”, więc niewykluczone, że to właśnie wtedy opisywane smartfony ujrzą światło dzienne. Czekacie na premierę? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: gsmarena
Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.