ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Honor V30

Błyskawiczna wyprzedaż Honora V30 okazała się ogromnym sukcesem

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Honor to submarka Huaweia, która odnosi coraz większe sukcesy. Produkty firmy cieszą się ogromnym zainteresowaniem, co z pewnością jest zasługą świetnego stosunku wydajności do ceny. 26 listopada producent zaprezentował światu swoje najnowsze flagowce – Honora V30 i Honora V30 Pro. Teraz dowiedzieliśmy się, że pierwsza błyskawiczna wyprzedaż z modelem V30 w roli głównej okazała się ogromnym sukcesem.

Honor V30 wyprzedał się na pniu w bardzo krótkim czasie

Honor V30 Pro

Przez Honora V30 mam na myśli również jego mocniejszego brata – model z „Pro” w nazwie. Dziś w Chinach odbyła się pierwsza błyskawiczna wyprzedaż, w której zakupić można było Honora V30 i Honora V30 Pro. Do sprzedaży „rzucono” łącznie aż 100 tysięcy sztuk. Ile czasu upłynęło, zanim wszystkie się sprzedały? Według Honora – zaledwie trzy sekundy. Choć ciężko w to uwierzyć, podobnie udane błyskawiczne wyprzedaże miały już miejsce w przeszłości.

Zobacz także: Dystrybutor OnePlusa w Polsce nie chce sprzedać kupionego w promocji OnePlusa 7 Pro. Oto polski Black Friday…

Urządzenia można było zakupić w oficjalnym sklepie Huaweia oraz u kilku dystrybutorów. Niestety na chwilę obecną zarówno Honor V30, jak i Honor V30 Pro, są dostępne wyłącznie w Chinach. Nie wiemy, czy flagowce kiedykolwiek opuszczą Państwo Środka i trafią do Europy. Pozostaje nam jedynie mieć nadzieję, że tak, bo ich ceny prezentują się naprawdę dobrze, więc z pewnością sporo osób byłoby zainteresowanych zakupem. Na chwilę obecną nie pozostaje nam nic innego, jak pogratulować Honorowi udanego startu.

Źródło: GSMArena

Sprawdź najnowsze wpisy