Orange sieć

Darmowy prezent na Mikołajki w Orange na kartę

Newsy

Orange przy każdej okazji udostępnia klientom darmowe pakiety. Tym razem możemy skorzystać z bezpłatnej oferty typu no-limit przygotowanej na Mikołajki.

Mikołajki w Orange na kartę

orange promocja na internet

W tym roku Orange przygotował pakiet nielimitowanych rozmów, SMS-ów, MMS-ów i 0,5 GB internetu. Pakiet ważny jest jeden dzień, tj. możemy skorzystać z niego do końca następnego dnia, ponieważ tak rozlicza je operator. Aby aktywować pakiet należy wysłać SMS o treści „MIKOŁAJKI” pod numer 277. Jedynym warunkiem jest konieczność posiadania konta umożliwiającego wykonywanie połączeń. Pakiet możemy aktywować najpóźniej w Mikołajki, tj. 6 grudnia do godziny 23:59, potwierdzenie dostaniemy SMS-em.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Zobacz też: Świetna akcja Orange – możesz pomóc oddając niewykorzystane gigabajty

Źródło: Biuro Prasowe Orange


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x