HBO GO

Czwartkowa aktualizacja biblioteki HBO GO – co nowego w serwisie?

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

HBO GO jest jednym z największych i najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie, w którego ofercie znajdziemy ogromną liczbę ciekawych filmów oraz wciągających seriali. Z racji na fakt istnienia ogromnej konkurencji na rynku, platforma musi nieustannie aktualizować swoją bibliotekę, aby zatrzymać przy sobie aktualnych subskrybentów oraz zdobyć zainteresowanie nowych osób. W zasadzie ciężko o dzień, w którym coś nowego nie pojawiłoby się na HBO GO – dzisiejsza data nie jest wyjątkiem, bo na wspomnianą platformę wpadło kilka nowości. W dalszej części tekstu znajdziecie pełną listę.

Nowości w bibliotece HBO GO (grudzień 2019)

HBO GO

Na HBO GO dotarły nowe pozycje. Co prawda nie ma ich dużo, ale oczywiście lepsze to niż nic. Bez przedłużania – pełna lista dzisiejszych nowości prezentuje się następująco:

  • Współczesna rodzina VII, odcinek 1-22 (cały sezon)
  • Współczesna rodzina VIII, odcinek 1-22 (cały sezon)
  • Syn Rambow
  • Castle Rock II, odc. 9

Zobacz także: Cyberprzestępstwa w 2020 roku. Dowiedz się, z czym będziemy musieli się zmierzyć

Jeśli liczyć nowe odcinki seriali, to dodano łącznie cztery nowe pozycje. A skoro już przy serialach jesteśmy, to wykorzystam okazję i zaproszę Was do zapoznania się z moim zestawieniem ukazującym najlepsze seriale HBO GO – a nuż coś wpadnie Wam w oko. A jeśli nie ograniczacie się tylko do wspomnianej platformy, to zapoznajcie się również z najlepszymi serialami Netflixa oraz najlepszymi serialami Amazon Prime Video. Dajcie znać w komentarzach, z których nowości cieszycie się najbardziej!

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy