ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Netflix kontrola rodzicielska

Czwartkowa aktualizacja biblioteki Netflixa

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Netflix to aktualnie numer jeden na rynku serwisów streamingowych w swojej kategorii. Platforma oferuj klientom dostęp do tysięcy interesujących filmów i seriali – co ważne, co chwilę w usłudze pojawia się coś nowego. Regularne aktualizowanie biblioteki jest bowiem koniecznie, aby utrzymać zainteresowanie aktualnych użytkowników i przyciągnąć do siebie nowych. Niekiedy na Netflixa trafiają nowe produkcje, a czasami usuwane są te, których licencji nie opłaca się odnawiać z różnorakich powodów. Na szczęście znacznie częściej dodawane są nowe pozycje, czego dowodem jest dzisiejszy dzień – w opisywanym serwisie pojawiło się kilka nowości. Z pełną listą zapoznacie się jak zawsze w dalszej części wpisu.

Nowości na Netflixie – co tym razem dodano? Grudzień 2019

Netflix losowy odcinek

Niemal nie ma dnia, w którym na Netflixie nie pojawiłoby się coś nowego. Dzisiejsza data nie jest wyjątkiem, bo na platformę wpadło kilka nowych pozycji – niewiele, ale zawsze coś. Bez przedłużania – pełna lista nowości prezentuje się następująco:

  • Świąteczny książę: Królewskie dziecko (2019) [+ audio, + napisy]
  • Apache: Historia Carlosa Teveza (2019) [+ audio, + napisy]
  • V Wars (2019) [+ audio, + napisy]
  • Facet na święta (2019) [+ audio, + napisy]

Zobacz także: Dystrybutor OnePlusa w Polsce nie chce sprzedać kupionego w promocji OnePlusa 7 Pro. Oto polski Black Friday w pigułce…

Choć dodano dzisiaj tylko cztery produkcje, aż trzy z nich są serialami. A skoro przy serialach jesteśmy, to koniecznie zapoznajcie się z moimi zestawieniami przedstawiającymi najlepsze seriale Netflixa i najlepsze seriale na Netflixie – być może coś wpadnie Wam w oko. Dajcie znać w komentarzach, z których nowości cieszycie się najbardziej!

Sprawdź najnowsze wpisy