Wygląd i specyfikacja Oppo Reno3 – kończymy z tradycjami

Łukasz Pająk Newsy 2019-12-04

Wielkimi krokami zbliża się premiera serii Reno3. Oppo zapowiedziało, że nowe urządzenia ujrzą światło dzienne w grudniu, więc teoretycznie każdego dnia Chińczycy mogą zdecydować się na ujawnienie swoich modeli. Niewykluczone, że wydarzenie to odbędzie się w ramach Oppo Inno Day, które odbędzie się 10 grudnia w Shenzhen. Jednak nie wyprzedzajmy Oppo, które otrzymało właśnie certyfikację TENAA dla jednego z modeli Reno3, więc możemy podzielić się z Wami podstawową specyfikacją i wyglądem tego urządzenia.

Oppo Reno3 zdradza swój wygląd i specyfikację w TENAA

Tajemniczy model Oppo PCPM00, który uzyskał certyfikat w TENAA, szybko został przypisany serii Reno3. Niewątpliwie nie będzie to Reno3 Pro 5G, który ma oferować dziurę na aparat w lewym rogu, zamiast notcha oraz większy akumulator. Otóż ujawniona specyfikacja widocznego powyżej smartfona prezentuje się następująco:

  • 6,4-calowy wyświetlacz FullHD+ AMOLED
  • 8-rdzeniowy układ obliczeniowy
  • 8 GB RAM
  • 128 GB wbudowanej pamięci dla użytkownika (+MicorSD do 256 GB)
  • aparaty:
    • przód: 16 MPx
    • tył: 48 MPx, 8 MPx i 2x 2 MPx
  • akumulator o pojemności 3935 mAh

Niewykluczone, że właśnie poznaliśmy specyfikację bazowego reprezentanta serii Reno3. Z racji, że nie wiemy nawet, ile dokładnie modeli Oppo zaplanowało dla tej rodziny, to możemy na razie stwierdzić, że będzie ich przynajmniej… dwa. Reno3 Pro 5G, który najprawdopodobniej wykorzysta zaprezentowany dzisiaj układ Snapdragon 765G z wbudowanym modemem 5G, zapowiada się na topową propozycję.

Zobacz też: Synchronizacja zdjęć Facebooka ze Zdjęciami Google.

Mimo wszystko potwierdza się, że Oppo wraca do wystających aparatów. To kompletnie zrywa z dotychczasową wizją serii Reno i nie ukrywam, że rozmywa jednolitość tej rodziny. Niemniej Chińczycy na pewno doskonale wiedza, co robią, a sam design niejako nawiązuje do Xiaomi Mi Note 10, ale właśnie wyspa z aparatami wystaje zdecydowanie mniej. Oczywiście na ostateczne oceny jeszcze za wcześnie, więc dajcie znać, jak Wy odbieracie powyższy wygląd?

Źródło: GSM Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x