ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
samsung galaxy note10 lite wyglad design

Wygląd Galaxy Note10 Lite w Sieci! Powiew świeżości od Samsunga

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Dopiski Lite kojarzą nam się głównie z naprawdę słabymi wersjami flagowych urządzeń, choć same w sobie potrafią być ciekawe. Niemniej tę wizję może niedługo zmienić Samsung Galaxy Note10 Lite, którego wygląd właśnie trafił do Sieci. Oczywiście częściowo, bo bazując na danych CAD, ale już to wystarcza, aby jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, w którą stronę mają zamiar iść Koreańczycy. Lider mobilnego rynku stawia niemalże na pełną jednolitość, ale zacznijmy od poznania samych grafik.

Samsung Galaxy Note10 Lite na pierwszych renderach – wygląd będzie typowy dla nowych smartfonów

Czerń siłą rzeczy wynika z faktu, że dane, które uzyskał OnLeaks, nie były zbyt precyzyjne. Niemniej wiemy, że Galaxy Note10 Lite będzie mierzył 163,9 x 76 x 8,6 mm. Tym samym możemy się domyślać, że przekątna wyświetlacza tego smartfona będzie mierzyć około 6,5-6,7-cali. Z grafik dowiadujemy się, że nie zabraknie gniazda słuchawkowego, który został pożegnany w tegorocznych flagowcach Samsunga. O wydajność też nie powinniśmy się martwić. W końcu Galaxy Note10 Lite ma dzielić układy z Galaxy Note9. Jeśli zaś spojrzymy na sam wygląd, to ewidentnie widać wyspę z aparatami oraz centralne wycięcie na sam aparat w wyświetlaczu. To prawdopodobnie będą kluczowe cechy dla większości przyszłych smartfonów Koreańczyków – tak przynajmniej wynika z dotychczasowych przecieków.

Zobacz też: Xiaomi Mi Watch otrzymał istotną aktualizację!

Samsung planuje pokazać nową generację serii Galaxy A za tydzień i jeden dzień. Niewykluczone, że właśnie wtedy świat ujrzy też Galaxy Note10 Lite oraz Galaxy S10 Lite. W końcu ten pierwszy zależnie od rynku ma się nazywać Galaxy A81, więc wiele czasu niepewności nie zostało. Tym samym Koreańczycy na swój sposób mogą być z siebie dumni, bo bardzo długo udaje się utrzymywać tajemnice dotyczące smartfonów z Lite w nazwie.

Źródło: 91mobiles, OnLeaks

Sprawdź najnowsze wpisy