Resident Evil to seria gier znana wszystkim fanom wirtualnych horrorów i nie tylko. Początek cyklu sięga 1996 roku, kiedy to pierwsza odsłona Resident Evil została wydana na PlayStation. Kilka lat później światło dzienne ujrzała część druga, a następnie trzecia. Nie da się ukryć, że oba tytuły są już dziś mocno przestarzałe. Nikogo więc nie zdziwił fakt, że Capcom zdecydował się wypuścić na rynek Resident Evil 2 Remake, który został przyjęty przez graczy wprost fenomenalnie. Remake Resident Evil 3: Nemesis wydawało się więc kwestią czasu – mamy już potwierdzenie, że gra istnieje i najprawdopodobniej wkrótce zostanie oficjalnie zaprezentowana!

Resident Evil 3: Remake powstaje

Powyższe grafiki przedstawiają różne wersje okładek Resident Evil 3 Remake. Pojawiły się zupełnie niespodziewanie i zapewne niezamierzenie w PlayStation Store. Jak się pewnie domyślacie, szybko zostały zdjętę – nie ma to jednak żadnego znaczenia, bo istnienie Resident Evil 3 Remake jest już pewne.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Zobacz także: Snapdragon 865 bez wbudowanego modemu 5G – w przeciwieństwie do modelu 765

Opisywany wyciek może sugerować, że Capcom już wkrótce zaprezentuje swoje nowe dzieło – być może na imprezie The Game Awards lub Jump Festa. Niewykluczone jednak, że gra finalnie trafi do graczy dopiero w 2021 roku, bowiem twierdzi tak informator, który już wcześniej dostarczył sprawdzone informacje dotyczące Resident Evil 2 Remake. W każdym razie – osobiście nie mogę się doczekać. Remake części drugiej legendarnej serii to dla mnie gra 2019 roku. Trzymajmy kciuki, aby odnowiona część trzecia okazała się przynajmniej tak samo dobra.

Źródło: Polygon
Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.