Samsung Galaxy Buds

Poznaliśmy prawdopodobną nazwę drugiej generacji Galaxy Buds

Newsy

Samsung ma w swoim portfolio ogrom urządzeń. Zdecydowanie najgłośniej jest o smartfonach, jednak nie można zapomnieć o jego najnowszych bezprzewodowych słuchawkach, które wprowadził na rynek wraz z premierą rodziny Galaxy S10. Mowa oczywiście o Galaxy Buds, słuchawkach bluetooth, które zostały przyjęte bardzo ciepło. Nikogo nie powinien więc dziwić fakt, że koreański gigant planuje wydać ich następcę. Popularny „tipster” zdradził, jak ma się nazywać druga generacja Galaxy Buds.

Galaxy Buds 2 – tak podobno nie będą się nazywać kolejne Galaxy Budsy

samsung galaxy s10 ladowanie zwrotne buds

Evan Blass to człowiek, który jest znany ze swoich „wtyków” w branży. Mężczyzna niejednokrotnie dostarczał nam już sprawdzone przecieki, więc nie ma powodu, by nie wierzyć mu, że kolejna generacja Galaxy Buds od Samsunga będzie nosić nazwę Galaxy Buds+. „Plus” w nazwie rzekomo ma wskazywać na ulepszenia względem pierwowzoru.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Zobacz także: Mój smartfon już ma Android 10, a Twój? Zobacz, czy dostaniesz najnowszą wersję systemu – zapoznaj się z długą listą

Galaxy Buds+ mają trafić na rynek w co najmniej czterech wersjach kolorystycznych: białej, czarnej, srebrnej i żółtej. Ponadto słuchawki te mają mieć wspólną cechę z Galaxy Buds – 8 GB pamięci wbudowanej. Niewykluczone, że Samsung wyposaży także opisywany sprzęt w kilka nowych technologii takich jak np. aktywna redukcja szumów. Należy pamiętać, że mimo wszystko cały czas mówimy tylko o plotkach – radzę więc brać ten tekst do siebie z lekkim przymrużeniem oka. Dopóki sam Samsung się nie wypowie, niczego nie możemy brać za pewnik.

Źródło: PhoneArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x