Samsung ma w swoim portfolio ogrom urządzeń. Zdecydowanie najgłośniej jest o smartfonach, jednak nie można zapomnieć o jego najnowszych bezprzewodowych słuchawkach, które wprowadził na rynek wraz z premierą rodziny Galaxy S10. Mowa oczywiście o Galaxy Buds, słuchawkach bluetooth, które zostały przyjęte bardzo ciepło. Nikogo nie powinien więc dziwić fakt, że koreański gigant planuje wydać ich następcę. Popularny „tipster” zdradził, jak ma się nazywać druga generacja Galaxy Buds.

Galaxy Buds 2 – tak podobno nie będą się nazywać kolejne Galaxy Budsy

samsung galaxy s10 ladowanie zwrotne buds

Evan Blass to człowiek, który jest znany ze swoich „wtyków” w branży. Mężczyzna niejednokrotnie dostarczał nam już sprawdzone przecieki, więc nie ma powodu, by nie wierzyć mu, że kolejna generacja Galaxy Buds od Samsunga będzie nosić nazwę Galaxy Buds+. „Plus” w nazwie rzekomo ma wskazywać na ulepszenia względem pierwowzoru.

Zobacz także: Mój smartfon już ma Android 10, a Twój? Zobacz, czy dostaniesz najnowszą wersję systemu – zapoznaj się z długą listą

Galaxy Buds+ mają trafić na rynek w co najmniej czterech wersjach kolorystycznych: białej, czarnej, srebrnej i żółtej. Ponadto słuchawki te mają mieć wspólną cechę z Galaxy Buds – 8 GB pamięci wbudowanej. Niewykluczone, że Samsung wyposaży także opisywany sprzęt w kilka nowych technologii takich jak np. aktywna redukcja szumów. Należy pamiętać, że mimo wszystko cały czas mówimy tylko o plotkach – radzę więc brać ten tekst do siebie z lekkim przymrużeniem oka. Dopóki sam Samsung się nie wypowie, niczego nie możemy brać za pewnik.

Źródło: PhoneArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.