HBO GO nie jest obcym serwisem dla fanów filmów i seriali. W zasadzie jest to jedna z najpopularniejszych platform w swojej kategorii – aby utrzymać zainteresowanie aktualnych użytkowników i zachęcić do siebie nowych, biblioteka usługi nieustannie ulega zmianie. Niekiedy dodawane są nowości, a czasami usuwane bywają tytuły, których koszt odnowienia licencji jest zbyt wysoki lub po prostu nikt nie ogląda. Dziś w przypadku HBO GO mamy na szczęście do czynienia z tą pierwszą sytuacją – w serwisie pojawiło się kilka nowości. Zapoznajmy się z nimi.

Aktualizacja oferty HBO GO – co dziś dodano?

HBO GO

Jeśli subskrybujecie HBO GO, to na pewno ucieszy Was fakt, że na platformie pojawiło się dziś kilka nowych pozycji. Bez przedłużania – pełna lista nowości prezentuje się następująco:

  • Batwoman (2019) [odcinek S01E08] [+ audio, + napisy]
  • Dzikie stworzenia (2018) [+ audio, + napisy]
  • All American (2018) [odcinek S02E08] [+ audio, + napisy]
  • Współczesna rodzina (2009) [48 odcinków – sezon 3 i 4] [+ audio, + napisy]
  • Współczesna rodzina (2009) [48 odcinków – sezon 5 i 6] [+ audio, + napisy]

Zobacz także: Aplikacja Spotify na iPhone’y i iPady w końcu z wyczekiwaną funkcją, która na Androidzie jest już od kilku miesięcy

Razem z nowymi odcinkami seriali dodano łącznie pięć pozycji. Niestety nie ma róży bez kolców, bo na 17 grudnia zaplanowano usunięcie filmu „Projekt Floryda” z 2017 roku. Koniecznie dajcie znać w komentarzach, z których nowości cieszycie się najbardziej!

Źródło: Upflix