ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Netflix w canal+

Netflix w Canal+. Nawet rok bezpłatnego dostępu dla abonentów

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Oferta popularnego serwisu VOD jest dostępna dla abonentów Platformy Canal+. Co więcej, Netflix w Canal+ może być darmowy przez okres 12 miesięcy. Wszystko zależy jednak od tego, na jaki pakiet się zdecydujemy.

Netflix w Canal+ – na jakich zasadach?

Wykupując abonament w Canal+, mamy do wyboru trzy pakiety, w ramach których uzyskujemy także dostęp do Netflixa. Najtańszy z nich kosztuje 132,99 zł miesięcznie, a w ramach promocji przez pierwsze 6 miesięcy opłata wynosi 89,99 zł. W tym wariancie możemy oglądać 131 kanałów telewizyjnych, a korzystając z promocji, przez 6 miesięcy nie płacimy za Netflixa.

Netflix w canal+

Druga opcja kosztuje 142,99 zł miesięcznie, a dzięki promocji przez pierwsze 6 miesięcy 99,99 zł. Ten pakiet daje nam dostęp do 168 stacji telewizyjnych. Podobnie jak w tańszym wariancie, przez 6 miesięcy płacimy niższy abonament, ponieważ Netflixa mamy za darmo.

Ostatni pakiet wyceniony został na 182,99 zł miesięcznie. Przez pierwsze 12 miesięcy zapłacimy jednak 139,99 zł. Oznacza to, że przez rok nie ponosimy kosztów z tytułu dostępu do biblioteki Netflixa. Oprócz tego najdroższy pakiet pozwala na dostęp do 180 kanałów telewizyjnych, a Netflixa możemy oglądać w jakości 4K na 4 urządzeniach jednocześnie.

Czytaj także: Aktualizacja oferty Netflixa – z platformy usunięto wiele tytułów, ale trochę też dodano

Kilka szczegółów związanych z obecnością Netflixa w ofercie Canal+

Od 4 grudnia Netflix będzie oferowany tym użytkownikom Platformy Canal+, którzy posiadają dekodery 4K UltraBOX+. Netflix ma być tam dostępny na kanale 222 po automatycznej aktualizacji urządzenia. W przyszłym roku Netflix ma trafić również do użytkowników innych dekoderów Canal+. Aby korzystać z Netflixa, klienci Canal+ będą mogli założyć nowe konto w serwisie VOD, lub wykorzystać to już istniejące. Abonenci będą mogli też w dowolnym momencie zmienić ofertę Netflixa z opcji Standard na Premium, płacąc dodatkowe 9 zł miesięcznie.

Sprawdź najnowsze wpisy