Rodzina Pixel 4 zadebiutowała stosunkowo niedawno. Smartfony zostały przyjęte bardzo ciepło, choć ich ceny już niekoniecznie – miesiąc po premierze urządzenia można było kupić aż 200 dolarów taniej, jednak na szczęście Google zwraca część różnicy wszystkim zainteresowanym. Urządzenia wyposażono w wiele nowych funkcji, w tym te do personalizacji, które trafiły teraz także na starsze smartfony z rodziny Pixel. Tak trzymać, Google!

Funkcje personalizacji z Pixela 4 już na starszych smartfonach Google

Pixel 4 xl premiera

Wraz z poniedziałkową miesięczną aktualizacją, na starsze smartfony z serii Pixel trafiły nowe funkcje personalizacji znane z Pixela 4 i Pixela 4 XL. Można je znaleźć udając się do Ustawień, a następnie wybierając Wyświetlacz > Motywy i tapety. Po kliknięciu zakładki w lewym dolnym rogu naszym oczom ukażą się cztery motywy: Domyślny, Crayon, Collage i Ash. Ponadto można także nieco mieszać: m.in. wybierając nową czcionkę, kolorystykę czy wygląd ikon kształt. To tylko niektóre z nowości – aby zapoznać się ze wszystkimi, wystarczy zainstalować najnowszą aktualizację i udać się we wskazane miejsce w ustawieniach.

Zobacz także: Obserwacja 24/7 – nowa metoda na walkę z kierowcami korzystającymi z telefonu podczas jazdy

To świetnie, że Google tak dba o posiadaczy nieco starszych Pixeli. Nie jest to bowiem pierwszy raz, gdy gigant z Mountain View udostępnia funkcje z najnowszych smartfonów użytkownikom tych starszej daty. Zamierzacie skorzystać z nowych opcji? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: PhoneArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.