Spotify to aktualnie największy i najpopularniejszy muzyczny serwis streamingowy na świecie. Platforma nieustannie się rozwija, o czym świadczą choćby jej aplikacje, do których regularnie trafiają nowości. W maju na Androidzie pojawiła się ciekawa funkcja, której użytkownicy iOS z jakiegoś powodu nie dostali – aż do dzisiaj. Z pewnością wiele osób się ucieszy.

Spotify z wyczekiwaną funkcją w końcu na iOS

Aplikacja Spotify dla AR

Jeśli korzystacie z aplikacji Spotify na iOS, to mam dobrą wiadomość – na system mobilny giganta z Cupertino w końcu zawitała lubiana funkcja. Mowa o tzw. Wyłączniku czasowym, który pozwala na wyłączenie odtwarzania po upływie określonego czasu, co jest przydatne m.in. dla osób, które słuchaj muzyki przed snem i zasypiają ze słuchawkami w uszach. Aby skorzystać z opisywanego rozwiązania, na ekranie odtwarzanego otworu należy kliknąć trzy kropki w prawnym górnym rogu. Następnie wyświetli się kilka opcji, w tym Wyłącznik czasowy, który należy wybrać – później trzeba już tylko zdecydować, kiedy odtwarzanie ma się zatrzymać.

Zobacz także: Dystrybutor OnePlusa w Polsce nie chce sprzedać kupionego w promocji OnePlusa 7 Pro. Tak wygląda polski Black Friday…

Nie jest jasne, dlaczego Spotify dopiero teraz udostępniło opisywaną funkcję na iPhone’y i iPady. Ważne jednak, że w końcu jest – w najnowszej aktualizacji aplikacji, rzecz jasna. Koniecznie zaktualizujcie Spotify, jeśli nie widzicie jeszcze u siebie tego rozwiązania. Korzystacie z Wyłącznika czasowego? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: PhoneArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.