Xiaomi zaprezentowało swój inteligentny zegarek Mi Watch w zeszłym miesiącu. Wkrótce po premierze gigant zasygnalizował, że smartwatch dostanie swoją pierwszą aktualizację OTA w dniu 3 grudnia. Producent dotrzymał słowa. Podzielił się także instrukcją wykonania procesu aktualizacji. Dodał także pełną listę zmian. Z obydwiema możecie zapoznać się poniżej.

Xiaomi Mi Watch aktualizacja

Xiaomi Mi Watch aktualizacja

Jest to aktualizacja OTA i zostanie wprowadzona między 3 grudnia a 5 grudnia. Aby ją uzyskać, należy wykonać następujące kroki: ustawienia zegarka → system → informacje → aktualizacja. Należy wybrać tę pozycję i poczekać, aż zegarek sprawdzi, czy aktualizacja została przesłana do naszego urządzenia. Jeśli tak zostanie pobrana automatycznie. Przynosi ona najnowszą wersję oprogramowania z numerem XM037. Zaleca się, aby w celu uzyskania większych prędkości pobierania, aktualizacje były wykonywane przez łącze Wi-Fi. Należy również wyłączyć Bluetooth i umieścić zegarek w ładowarce, jeśli bateria jest słaba.

Zobacz też: Chiny coraz chętniej inwestują w Afrykańskie startupy

Oto lista nowości i poprawek:

  • Dodano aplikację Xiaomi Wear App dla systemu iOS w celu poprawy komfortu użytkowania systemu iOS.
  • Rozwiązano problem zamrożenia zegarka w pierwszych kilku minutach po jego pierwszym sparowaniu.
  • Poprawiono działanie sklepu z aplikacjami.
  • Rozwiązano problemy z powiadomieniami.
  • Dodano odświeżanie informacji o pogodzie i aktualizację obecnej lokalizacji.

Jak widać, najpoważniejsze problemy zegarka służącego za dodatek do smartfona zostały już rozwiązane. Niestety, na premierę Xiaomi Mi Watcha w Polsce przyjdzie nam jeszcze poczekać do przyszłego roku. Jednak z drugiej strony oznacza to, że na premierę dostaniemy produkt dużo wyższej jakości, pozbawiony wad świeżego oprogramowania.

Źródło: Gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.