Samsung Galaxy A 2020 data premiery

Seria Samsung Galaxy A 2020 ujrzy światło dzienne jeszcze w tym miesiącu

Newsy

Jest wiele oczekiwań względem nowych modeli popularnej serii Galaxy A Samsunga. Zwłaszcza po tym, jak w tym roku została ona zupełnie zmieniona. Jak dobrze już wiemy, następcy obecnych smartfonów zwiększą swoją numerację o jeden. Oznacza to, że kolejną wersją taniego Galaxy A10 będzie Galaxy A11. Dodatkowo dostaniemy także Galaxy A01, który będzie najtańszym członkiem rodziny.

Samsung Galaxy A 2020 data premiery

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Główny oddział Samsunga nie potwierdził jeszcze oficjalnie, kiedy ma zamiar zaprezentować serię Galaxy A 2020. Jednakże Samsung Vietnam opublikował powyższy film,  który wspomina, że seria będzie miała swoją premierę już niedługo, bo 12 grudnia. Biorąc pod uwagę, że film został opublikowany na oficjalnym kanale YouTube producenta, nie ma wątpliwości co do jego wiarygodności. Trzeba jednak przyznać, że jest to niespodziewany ruch. W końcu pierwsze modele z tegorocznej serii czyli Galaxy A50 i Galaxy A30 zostały przedstawione w lutym roku bieżącego.

Zobacz też: Lenovo Z6 Pro 5G przyłapany – szykuje się prawdziwy hit

Plotki sugerują, że seria Galaxy A 2020 będzie skupiona na aparatach fotograficznych. Powyższy film, który właśnie na nim się skupia, zdaje się je potwierdzać. Mówi się, że wszystkie modele mają nie mniej niż trzy aparaty z tyłu. Chociaż akurat w tę informację nie wierzę. Przynajmniej jeśli chodzi o Galaxy A11 i Galaxy A01. Konfiguracje będą się mieścić w zakresie od 13 MPix do 108 MPix dla aparatu głównego. Niedługo pojawi się więcej znacznie świeższych przecieków i to właśnie na nich należy się skupić.

Źródło: Sammboile


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x