zmiany w cenniku olx

Zmiany w cenniku OLX. Za co zapłacimy więcej, a za co mniej?

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

OLX to popularny serwis z ogłoszeniami lokalnymi. Obowiązują na nim jednak opłaty za niektóre funkcje. Sprawdźcie zmiany w cenniku OLX, które właśnie wchodzą w życie.

Na czym polegają zmiany w cenniku OLX?

zmiany w cenniku olx

Na początek dobra informacja dla użytkowników, którzy wystawiają ogłoszenia w kategorii Gry. OLX postanowił znieść limit bezpłatnych ogłoszeń w tej sekcji, co oznacza, że można dodać dowolną ilość ofert za darmo.

Mniej zadowoleni będą ci, którzy wystawiają przedmioty na sprzedaż w kategorii Samochody na części. Dotychczas można było dodać jedno ogłoszenie w miesiącu w tej sekcji za darmo. Teraz za każdą dodawaną ofertę zapłacimy 10 zł. Zaoszczędzić możemy, wykupując specjalny pakiet. Wtedy za 10 ogłoszeń zapłacimy 70 zł, za 20 ogłoszeń – 100 zł, a za 50 ogłoszeń – 200 zł.

W sekcjach związanych z wynajmem nieruchomości cena pojedynczego ogłoszenia wzrasta z 15 zł do 19,99 zł przy płatności internetowej. Tanieją natomiast te same ogłoszenia, przy wyborze płatności przez SMS. Wcześniej dodanie ogłoszenia przy tej formie płatności kosztowało 30,75 zł, a teraz zapłacimy 26,37 zł. Podobnie jak w przypadku samochodów na części, możemy zaoszczędzić, kupując pakiet ogłoszeń. 10 ogłoszeń będzie kosztować 149,99 zł, 20 – 269,99 zł, a 50 – 599,99 zł. Co ważne, OLX nadal będzie pozwalać na wystawienie jednego darmowego ogłoszenia.

Czytaj także: Aktualizacja oferty HBO GO – co nowego na platformie?

Nowy cennik opcji promocyjnych

OLX zmienia też ceny promowania ogłoszeń. Nowe regulacje dotyczą sekcji związanych z komputerami, telefonami komórkowymi oraz pozostałą elektroniką. Cennik zachęca użytkowników do korzystania z płatności internetowych przy promowaniu swoich ogłoszeń – wtedy cena jest niższa. Poniżej możecie zobaczyć listę ze szczegółowym, nowym cennikiem portalu OLX.

zmiany w cenniku olx

Wszystkie zmiany mają obowiązywać od dzisiaj, czyli 2 grudnia 2019 roku.

Źródło: WirtualneMedia.pl

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy