xperia xz2 compact

Seria Xperia Compact może powrócić

Newsy

Choć smartfony Sony nie radzą sobie na rynku najlepiej, firma regularnie wydaje nowe propozycje. Jeszcze nie tak dawno temu producent prezentował nowe urządzenia z linii Xperia Compact, które były flagowcami i jak sama nazwa wskazuje, charakteryzowały się kompaktowym rozmiarem. Niestety Sony porzuciło małe smartfony na rzecz tych większych, gdyż te pierwsze podobno się nie sprzedają. Najnowsze doniesienia mówią jednak, że Japończycy zmienili zdanie i linia Xperia Compact powróci.

Powrót serii Xperia Compact – tak mówią najnowsze plotki

xperia xz4 compact

Według plotek kompaktowe smartfony Sony mają powrócić. Problem w tym, że w nieco zmienionym wydaniu, bo linia Xperia Compact nie ma się już charakteryzować flagowymi podzespołami, a średniopółkowymi. Co więcej, już w 2020 roku na rynek ma trafić Xperia Compact ze Snapdragonem 665 w środku. Przekątnej urządzenia nie podano, ale za to zdradzono wymiary – 60 mm x 138 mm. Na chwilę obecną nie wiemy nic więcej.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Zobacz także: [Recenzja] Oczyszczacz powietrza Philips AC2887/10 – czy się sprawdza? Zadbaj o swoje zdrowie!

Jak już wspomniałem, powrót serii Xperia Compact to tylko plotki, więc radzę czytać ten wpis z lekkim przymrużeniem oka. Dopóki w temacie nie wypowie się samo Sony, nic nie jest pewne. Osobiście uważam, że kompaktowe smartfony nadal są potrzebne – sam jestem zwolennikiem takich urządzeń, dlatego wybrałem Galaxy S10e zamiast Galaxy S10 lub o zgrozo, Galaxy S10+. A wy jakie macie zdanie w tym temacie? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: PhoneArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x