google pixel 4

Google oddaje część kwoty za zakup Pixela 4? Na to wygląda

Newsy

W październiku odbyła się premiera jednych z najbardziej wyczekiwanych smartfonów tego roku. Mowa oczywiście o rodzinie Pixel 4, w której skład wchodzą Pixel 4 i Pixel 4 XL. Po ogłoszeniu nowych flagowców przez Google’a wiele osób zdecydowało się złożyć zamówienie przedpremierowe w cenie 799 dolarów za Pixela 4 i 899 dolarów za Pixela 4 XL. Pod koniec listopada, miesiąc po premierze, ceny urządzeń w promocji spadły aż o 200 dolarów każdy. Bez wątpienia wiele osób, które kupiły którykolwiek z wymienionych smartfonów w pełnej cenie, poczuło się oszukanych. Wygląda jednak na to, że Google w ramach gestu dobrej woli zwraca część kwoty za zamówienia przedpremierowe najnowszych Pixeli wszystkim zainteresowanym.

Zwrot części kwoty za zakup Pixela 4 lub Pixela 4 XL – gest dobrej woli giganta z Mountain View

google pixel 4

Jeden z popularnych YouTuberów zajmujących się nowinkami technologicznymi poinformował na Twitterze, że kilku jego znajomych, którzy zakupili Pixela 4 w przedsprzedaży, poprosiło Google o zwrot części kwoty. Ku ich zaskoczeniu, Google przystało na prośbę i oddało każdemu po 100 dolarów. Nie jest to 200 dolarów, które można było oszczędzić na promocjach, ale dobre i to – tym bardziej że gigant z Mountain View wcale nie musiał nic nikomu zwracać.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Zobacz także: Obserwacja 24/7 – nowa metoda na walkę z kierowcami korzystającymi z telefonu podczas jazdy

Jeśli więc ktoś z was zamówił Pixela 4 lub Pixela 4 XL w przedsprzedaży (zdaje sobie sprawę, że nie było to możliwe w Polsce), to nic nie szkodzi, aby poprosić Google o zwrot części kwoty – skoro kilku osobom go przyznano.

Źródło: PhoneArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x