Produkcja iPhone'a SE 2

Prawdopodobnie wkrótce ruszy produkcja iPhone’a SE 2

Newsy

Wszystko wskazuje na to, że w przyszłym roku poznamy następcę kultowego, budżetowego telefonu z systemem iOS. Produkcja iPhone’a SE 2 ma ruszyć już w styczniu, tymczasem Apple zaczęło gromadzić komponenty, które będą montowane w SE 2. Tak przynajmniej podają chińskie źródła. Chińczycy potwierdzają też większość domniemywań i pogłosek odnośnie specyfikacji budżetowego iPhone’a.

Produkcja iPhone’a SE 2 już od stycznia?

Produkcja iPhone'a SE 2

Jeden z chińskich blogerów podał, że Apple właśnie zaczęło przyjmować dostawy komponentów do nowych iPhone’ów. Jest to całkiem logiczne, ponieważ Guo Mingyu, były analityk Tianfeng International podaje, że iPhone SE 2 ukaże się już w pierwszym kwartale 2020 roku. Wstępnie mówi się, że premiera nastąpi w marcu. Najwyższy czas więc, by gigant z Cupertino przygotował się do produkcji egzemplarzy nowego smartfona. Jego popularność może okazać się bardzo duża, głównie ze względu na wyjątkowo atrakcyjną (jak na sprzęt od Apple) cenę.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Czytaj także: Dzięki jednej zmianie iPhone SE 2 byłby dużo lepszy od poprzednika

Nowy iPhone SE 2 – co o nim wiemy?

W dniu premiery iPhone SE 2 w dniu premiery ma kosztować 399 $. Jest więc bardzo możliwe, że w Polsce telefon kupimy za mniej niż 2000 pln. W przypadku pierwszego iPhone’a SE Apple wykorzystało bryłę ze starego modelu (5s) i umieściło w niej większość komponentów z nowszego telefonu (modelu 6s). Tym razem ma być podobnie. Bryła iPhone’a SE 2 ma być doskonale znaną obudową znaną z iPhone’a 8. Nowy smartfon od Apple będzie prawdopodobnie wyposażony w 4,7-calowy ekran Retina o rozdzielczości 750×1334 px oraz procesor A13 Bionic. Na pokładzie znajdzie się także miejsce dla 3 GB pamięci RAM i 64 GB (lub więcej) pamięci wbudowanej. Aparat ma mieć 12 mpx, nie zabraknie NFC. Apple prawdopodobnie wyposaży swój nowy smartfon w czytnik linii papilarnych.

Źródło: MyDrivers


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x