PlayStation 5 dźwięk 3D

Autentyczne zdjęcia PlayStation 5 w wersji deweloperskiej wyciekły do sieci

Newsy

Nowa stacjonarna konsola od Sony ma premierę dopiero w przyszłym roku, jednak do sieci już teraz trafiły zdjęcia PlayStation 5. Mogą one zaciekawić fanów gier, ponieważ dotychczas musieli się oni zadowolić różnego rodzaju szkicami i projektami, mającymi wizualizować jak będzie wyglądała konsola. Emocje nieco hamuje jednak fakt, że sfotografowano wersję deweloperską PlayStation 5. Bardzo możliwe, że wersja konsumencka będzie wyglądała inaczej.

Jak zdjęcia PlayStation 5 trafiły do internetu?

zdjęcia PlayStation 5

Fotografia konsoli Sony została opublikowana na profilu @Alcoholikaust na Twitterze. Na zdjęciu obok PlayStation 5 znajduje się PlayStation 4, również w wersji deweloperskiej. Możliwe, że zdjęcie wykonano wewnątrz studia produkującego gry. Zdarza się, że twórcy blisko współpracujący z producentem konsoli, otrzymują urządzenie przed premierą. Ma to im umożliwić pracę nad pierwszymi grami, które ukażą się z myślą nowej platformie. Co ciekawe, nikt nie zamazał informacji wyświetlanych na ekranach urządzeń, które widać na fotografii. Być może Sony dojdzie więc do tego, skąd pochodzi wyciek. Sprawa może być rozwojowa. Niewykluczone, że osoby, które otrzymały deweloperską wersję PlayStation 5, były związane z Sony klauzulami poufności, za których złamanie przewidziane są kary.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Czytaj także: SSD w PlayStation 5 nie musi oznaczać krótszych czasów ładowania

Kiedy PlayStation 5 trafi do sklepów?

Szacuje się, że konsola PlayStation 5 w wersji konsumenckiej zadebiutuje jesienią 2020 roku. Do tego czasu czeka nas jeszcze domysłów co do wyglądu i funkcjonowania finalnej wersji urządzenia. Być może poznamy także rozwiązanie zagadki, kto dokładnie zrobił zdjęcie deweloperskiej wersji PlayStation 5. Twórcy gier raczej byliby świadomi ewentualnych konsekwencji takich działań, więc może odpowiedzialna za to jest np. osoba sprzątająca pomieszczenia?


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x