ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
samsung galaxy s20 s11 aparat bright night

Panel Galaxy S11 w Sieci – Samsung pozytywnie ewoluuje

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Rozpoczynamy ostatni miesiąc roku, w którym już naprawdę niewiele premier na nas czeka. Przede wszystkim ujrzymy Redmi K30, Oppo Reno3 Pro 5G, ale oba modele nie dotrą szybko do Polski. Za to na nasz rynek trafi Huawei Mate 30 Pro. Tym samym w głównej mierze czekamy na nową generację smartfonów, a w tej dominują plotki i mniej lub bardziej oficjalne przecieki dotyczące Samsunga Galaxy S11. Cała seria już niejednokrotnie przewijała się na łamach naszego portalu i tym razem nie jest inaczej. Otóż jeden z najbardziej cenionych informatorów podzielił się zdjęciem panelu nadchodzącego flagowca od Koreańczyków.

Samsung Galaxy S11 z panelem z mniejszymi ramkami i wycięciem na aparat

Oczywiście wygląd Galaxy S11, czy też Galaxy S11e już mogliście poznać za sprawą grafik, które bazowały na danych CAD. Tymczasem powyżej możecie ujrzeć rzeczywistą część dla bazowego flagowca Samsunga. Co z tego zdjęcia możemy wyczytać? Oczywiście kolejne potwierdzenie, że wycięcie na aparat zostanie przeniesione na środek paska powiadomień, ale zwróćcie uwagę, jakie jest ono małe. Naturalnie nadal tracimy wiele pikseli na wysokość, ale sam aparat nie będzie już tak rzucał się w oczy i pośrednio jest to już zapowiedź jego kompletnego zatopienia pod ekranem. Druga kwestia to same obramowania. Widać, że Samsung nadal będzie stawiał na zakrzywione krawędzie, które nie będą wodospadem, niczym na przykład we wspomnianym Mate 30 Pro i Vivo NEX 3. Ramki z kolei sprawiają wrażenie bardzo cienki, ale pamiętajmy, że do tego trzeba dodać część samego korpusu – nieznaczną, ale jednak.

Zobacz też: Xiaomi z budżetowcem z 5G w ciągu 2 lat.

Tym sposobem design Galaxy S11 nie powinien już nikogo zaskakiwać. Przynajmniej w kontekście frontowego panelu. Kluczowy pozostaje tył, który już od długiego czasu stanowi o prawdziwej unikalności urządzeń mobilnych.

Źródło: Twitter (Ice Universe)

Sprawdź najnowsze wpisy