Asus Eee Pad Slider na wideo

Newsy

ASUS_Eee_Pad_Slider

Asus Slider jest jednym z najbardziej oczekiwanych tabletów, jednak od czasów CES 2011 nie mieliśmy okazji zobaczyć go w akcji. Czy od tamtej pory wydajność się polepszyła?

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Redaktor serwisu Imidoresc.ro miał okazję przetestować najnowszą, prawdopodobnie już finalną wersję Slidera. Video-recenzję możecie zobaczyć poniżej (niestety, po rumuńsku):

{youtube}Q0KC7lSlnSU{/youtube}

Jak widać na tym 7-minutowym filmiku, tablet prezentuje się bardzo dobrze. Pomimo przymocowanej na stałe klawiatury, nie jest on gruby. Android 3.1 spisuje się nieźle, a i tak z pewnością szybko dostaniemy aktualizację do Honeycomba 3.2.

Asus Eee Pad Slider (bez łączności 3G) ma trafić na polski rynek już na początku sierpnia, a wstępna cena wersji wyposażonej w 16 GB pamięci wewnętrznej (1899 zł) będzie o 100 zł niższa niż w przypadku Transformera. Wybór sprowadza się do możliwości odczepienia klawiatury oraz posiadania touchpada. Jeśli szukacie funkcjonalności zbliżonej do netbooka, już możecie odkładać pieniądze na przyszły miesiąc.

źródło: Imidoresc.ro


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x