MotoActive

LiveView to ciekawy i użyteczny gadżet od Sony Ericssona, który prócz tego, iż świetnie udaje zegarek, uatrakcyjnia nasze codziennie korzystanie z Androida. Ludzie z Motoroli chyba pozazdrościli pomysłu Szwedom i postanowili złożyć coś podobnego, wzbogaconego oczywiście o nowe funkcje i dodatki.

To, co widzicie powyżej to właśnie ów projekt. Zdjęcia tego urządzonka zostały rozesłane, by firma mogła określić odpowiedź fanów na wprowadzenie takiego gadżetu. MotoActive (bo tak miałby się ten „zegarek” zwać) byłby przypuszczalnie oparty o system Android. Urządzenie miało by służyć do monitorowania personalnego treningu, takiego jak bieganie czy jeżdżenie na rowerze (wbudowany GPS pozwoliłby na odpowiednią precyzję), w dodatku byłoby ciekawym odtwarzaczem MP3 (co daje proste skojarzenie z iPodem Nano 6G), i oczywiście bezprzewodowo synchronizowało by dane z naszym PC lub smartfonem z Androidem. 

Pamiętajmy jednak, że ten projekt może pozostać tylko na deskach kreślarskich, a dużą rolę w decyzji odegrają właśnie wyniki wspomnianej sondy. A według Was jest na rynku miejsce na takich gadżet? 

źródło: phandroid, engadget 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Michał Mynarski