Motorola-Android

Na rynku smartfonów opinia Motoroli jako producenta może nie należy do najlepszych, nawet pomimo pozytywnych recenzji zebranych przez Milestone. Wśród tabletów XOOM również możliwościami potrafi zaintrygować, a nie zapominajmy, iż był on również pierwszym tego typu urządzeniem z Androidem 3.0.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Jak to wszystko prezentuje się w liczbach? Motorola nie ujawniła nam jeszcze jak idzie jej sprzedaż maszynek, ale za to pochwalili się jak duże dostawy udało im się przeprowadzić w ciągu drugiego kwartału. Firma rozesłała po całym świecie 4.4 miliona smartfonów, co jednak w obliczu ilości sprzedanych SGS-ów nie jest niestety liczbą imponującą. Samych XOOMów, które lada moment dostaną update do Honeycomb 3.1, trafiło do sklepów 440 tysięcy. Jednak pomimo sprzedaży większej niż przewidywania, akcje firmy spadły w notowaniach, co nie napawa optymizmem na resztę roku 2011. 

źródło: phandroid 
Michał Mynarski