Dostawy sprzętu Motoroli w drugim kwartale

Newsy

Motorola-Android

Na rynku smartfonów opinia Motoroli jako producenta może nie należy do najlepszych, nawet pomimo pozytywnych recenzji zebranych przez Milestone. Wśród tabletów XOOM również możliwościami potrafi zaintrygować, a nie zapominajmy, iż był on również pierwszym tego typu urządzeniem z Androidem 3.0.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Jak to wszystko prezentuje się w liczbach? Motorola nie ujawniła nam jeszcze jak idzie jej sprzedaż maszynek, ale za to pochwalili się jak duże dostawy udało im się przeprowadzić w ciągu drugiego kwartału. Firma rozesłała po całym świecie 4.4 miliona smartfonów, co jednak w obliczu ilości sprzedanych SGS-ów nie jest niestety liczbą imponującą. Samych XOOMów, które lada moment dostaną update do Honeycomb 3.1, trafiło do sklepów 440 tysięcy. Jednak pomimo sprzedaży większej niż przewidywania, akcje firmy spadły w notowaniach, co nie napawa optymizmem na resztę roku 2011. 

źródło: phandroid 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x