Samsung Galaxy S II z fizyczną klawiaturą w sieci AT&T

2 minuty czytania
Komentarze
SGS2_slider

Samsung nie przestaje dostarczać swoim fanom ciekawych informacji dotyczących flagowego modelu – Galaxy S II. Pisaliśmy już o przekroczeniu progu 5 milionów sprzedanych egzemplarzy tego telefonu oraz o przedsprzedaży wersji białej. Teraz czas na interesującą wiadomość zza oceanu.

Jak wiemy, Samsung wkrótce rozpoczyna sprzedaż modelu SGS2 w Stanach Zjednoczonych. Producenci smartfonów przyzwyczaili nas już do tego, że te same urządzenia otrzymują inne nazwy w zależności do rynków, na jakie trafiają. I tak amerykański SGS2 sprzedawany w sieci AT&T przyjmie nazwę Attain, w Verizonie Function II, a w Sprincie – Within. Pojawiły się jednak ciekawe informacje na temat modelu dla tego pierwszego operatora.

Jak donosi BGR Samsung, Galaxy S II dla AT&T będzie znacząco różnił się od tego, którego znamy z Europy. Przede wszystkim będzie on wyposażony w pełną, fizyczną, wysuwaną klawiaturę QWERTY. Dodatkowo zmieni się wygląd przedniego panelu telefonu – trzy przyciski zostaną zastąpione czterema dotykowymi. Oczywiście z powodu tych ulepszeń cała bryła telefonu ulegnie zmianie, wzrośnie także jego waga i wymiary. Niezmieniona pozostanie za to specyfikacja techniczna. Urządzenie będzie oczywiście wyposażone w najnowszą wersję Gingerbreada.

SGS2_slider_2
SGS2_Slider_3
SGS2_Slider_4

Wszystkie te informacje są według BGR pewne i autentyczne (świadczyć ma o tym także oznaczenie SGH-I927 – charakterystyczne dla modeli z rodziny Galaxy) i już w sierpniu Amerykanie będą mogli wyjść z salonu AT&T z tą specyficzną dla nas wersją SGS2.

Poza taką wariacją dostępna będzie także działająca w sieci CDMA dla Verizona. Amerykańscy fani Samsunga liczą także na wersję działającą w sieci 4G – LTE, ale te informacje nie są w żaden sposób potwierdzone.

Co to oznacza dla nas, mieszkańców krajów europejskich? Na pewno to, że smartfon będzie działał w Polsce – AT&T wykorzystuje sieć GSM. Po premierze zapewne będzie można kupić telefon na serwisach aukcyjnych. Smartfon zyskuje fizyczną klawiaturę, ale zyskuje dodatkowe milimetry grubości i większą wagę – czy wybralibyście taki model Galaxy S II

źródło: bgr.com 

Motyw