bionic

 Do premiery Motoroli Bionic, według nieoficjalnych źródeł, pozostało już dosłownie kilka dni. Przez ostatni miesiąc sieć obiegały nowe informacje o high-endowym urządzeniu od Motoroli, opisywanym już wcześniej.

Rychłą premierę (prawdopodobnie 4 sierpnia) potwierdzają dane z FFC (Federal Communications Commission). Jasno z nich wynika, że data upublicznienia zdjęć oraz instrukcji obsługi to 7 sierpnia 2011 roku. Te same dane pozwalają nam upewnić się, że Motorola Bionic będzie działać w sieci CDMA oraz LTE, niestety nadal nic nie słychać o wersji GSM.

 

bionic2

 

bionic1

Kilka dni temu na wystawach amerykańskiej sieci Verizon pojawiły się stoiska Motoroli z pustym miejscem, opatrzonym napisem „coming soon” pomiędzy modelami Droid X2 i Droid 3. Miejsce to najprawdopodobniej zajmie właśnie Motorola Bionic, niestety nie powinno nas to cieszyć, ponieważ amerykańscy operatorzy dość często żądają od producenta wyłączności na rozprowadzanie ich produktów. Nie możemy jednak zapominać  o tym, że Motorola zarezerwowała nazwę Bionic w Europie, wiec są jeszcze szanse, że ujrzymy ją na przykład w Polsce.

 

bionic-coming-soonW mniej więcej w tym samym czasie światło dzienne ujrzały zdjęcia akcesoriów proponowanych do tego modelu, czyli stacji dokującej oraz uchwytu samochodowego. Widać na nich także w dobrej jakości samą Motorolę.

bionic-dock

 

bionic-dock-back

 

bionic-car-mount


Co bardziej spostrzegawczych może dziwić brak klapki baterii, lecz najprawdopodobniej będzie możliwość zdjęcia tylnego panelu w całości i odsłonięcia całej wymienialnej baterii. Dowodem na to ma być dość dziwne zdjęcie nietuzinkowego docku na baterię (!).

 

bionic-battery-charger
Z dostępnych w internecie zdjęć została skonstruowana bootanimacja Motoroli Bionic i jest dostępna dla wszystkich chętnych do pobrania stąd. Instalacja odbywa się jako update z poziomu recovery.https://www.youtube.com/watch?v=1hFPIS5pcPM


Czy najnowszy model Motoroli wzbudza Wasze zainteresowanie? Czy liczycie na jej dostępność w Polsce, a przynajmniej w sieci GSM? Podzielcie się tym w komentarzach!

źródło: droid-life.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Choma