Acer Iconia Tab A501 3G trafił do przedsprzedaży

Newsy

Acer_Iconia_Tab_A500

Acer w ostatnich dniach zdecydował się na obniżenie ceny swojego tabletu – Iconii A500. Decyzja ta została bardzo pozytywnie przyjęta przez użytkowników. Już wiadomo co było przyczyną redukcji ceny tego urządzenia.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Acer Iconia Tab A500 jest tabletem, który pod względem konfiguracji sprzętowej nie ustępuje Motoroli Xoom. Nie bez znaczenia jest również niska cena. Tablet firmy Acer niestety miał jedną poważną wadę – brak modemu 3G, który umożliwia korzystanie z internetu również wtedy, gdy nie ma dostępu do sieci WiFi.

Za sprawą ostatnich decyzji tajwańskiego producenta, A500 w podstawowej konfiguracji dostępny jest już od 399 dolarów. Obniżka jeszcze nie dotarła do Polski, jednak może to się stać już wkrótce. Do przedsprzedaży trafił model A501, który wyposażony jest w moduł 3G. Najprawdopodobniej w momencie, gdy najnowszy model tego tabletu trafi do sprzedaży w Polsce, obniżona zostanie cena wersji WiFi.

Acer Iconia Tab A501 3G w wersji 16 GB kosztuje 499 dolarów, natomiast model z dwukrotnie większą pamięcią to już wydatek rzędu 549 dolarów. Nie wiadomo jakie ceny będą obowiązywały w Polsce. Istnieją jednak duże szanse, że najnowszy model tabletu Acera z modemem 3G dostępny będzie poniżej 2000 złotych.

źródło: netbooknews.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x