ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Acer Iconia Tab A501 3G trafił do przedsprzedaży

Autor: Paweł Cebula Kategoria: Newsy
Acer_Iconia_Tab_A500

Acer w ostatnich dniach zdecydował się na obniżenie ceny swojego tabletu – Iconii A500. Decyzja ta została bardzo pozytywnie przyjęta przez użytkowników. Już wiadomo co było przyczyną redukcji ceny tego urządzenia.

Acer Iconia Tab A500 jest tabletem, który pod względem konfiguracji sprzętowej nie ustępuje Motoroli Xoom. Nie bez znaczenia jest również niska cena. Tablet firmy Acer niestety miał jedną poważną wadę – brak modemu 3G, który umożliwia korzystanie z internetu również wtedy, gdy nie ma dostępu do sieci WiFi.

Za sprawą ostatnich decyzji tajwańskiego producenta, A500 w podstawowej konfiguracji dostępny jest już od 399 dolarów. Obniżka jeszcze nie dotarła do Polski, jednak może to się stać już wkrótce. Do przedsprzedaży trafił model A501, który wyposażony jest w moduł 3G. Najprawdopodobniej w momencie, gdy najnowszy model tego tabletu trafi do sprzedaży w Polsce, obniżona zostanie cena wersji WiFi.

Acer Iconia Tab A501 3G w wersji 16 GB kosztuje 499 dolarów, natomiast model z dwukrotnie większą pamięcią to już wydatek rzędu 549 dolarów. Nie wiadomo jakie ceny będą obowiązywały w Polsce. Istnieją jednak duże szanse, że najnowszy model tabletu Acera z modemem 3G dostępny będzie poniżej 2000 złotych.

źródło: netbooknews.com

Sprawdź najnowsze wpisy