Quickoffice wkrótce zniknie z Google Play

Aplikacje

quickoffice

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Quickoffice jest pakietem biurowym znanym już od dawna. Dwa lata temu Google zdecydowało się na jego zakup, ale z jakiego powodu? Wyszukiwarkowemu gigantowi zależało tylko na wprowadzeniu do Drive’a obsługi plików z pakietu Microsoft Office, z którymi Quickoffice radzi sobie świetnie. Wczoraj Google zapowiedziało, że usunie z Google Play i App Store kupiony dwa lata temu pakiet biurowy na rzecz Dokumentów, Arkuszy i Prezentacji.

 

Na taki los Quickoffice był skazany już w momencie zakupu przez firmę z Mountain View. Było wtedy wiadome, że cała jego funkcjonalność zostanie zespojona z Dyskiem Google. Pakiet zostanie usunięty ze sklepów z aplikacjami w ciągu kilku najbliższych tygodni, nie oznacza to jednak tego, że zniknie z pamięci naszych urządzeń. Jeśli dalej będziecie chcieli używać Quickoffice to nic nie stoi Wam na przeszkodzie. Oczywiście aplikacja nie dostanie już żadnej aktualizacji.

 

Źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x