Demonstracja funkcji Galaxy R

Newsy

galaxy-r

Pamiętacie mniejszego brata Samsunga Galaxy S II, zwanego Galaxy R/Galaxy Z, o którym pisaliśmy w ostatnim czasie? Dziś do Sieci trafił film przedstawiający demonstrację funkcji urządzenia i pokazujący interesujące elementy oprogramowania. Smartfon ten ma trafić do sprzedaży jeszcze w tym miesiącu.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Dla przypomnienia wspomnijmy, że Galaxy R wyposażony będzie w dwurdzeniowy procesor NVidia Tegra 2 o taktowaniu 1GHz, ekran SLCD o przekątnej 4.2″ i kamerę nagrywającą w 720p. Pamięć wewnętrzna urządzenia to 8 GB.

Z filmu nie dowiemy się wiele na temat jakości działania samego Galaxy R, a skład jego oprogramowania nie różni się znacznie od tego, co znamy z GS II. Jest to jednak wyraźny znak, że data oficjalnej premiery jest już blisko.

Podoba wam się nowy model Samsunga? Jaka różnica w cenie względem Galaxy S II zachęciłaby Was do jego zakupu? Podzielcie się tym z nami w komentarzach.

 

{youtube}F2t9CMJ2OI8{/youtube}

 

źródło: pocketnow.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x