ASUS_Eee_Pad_Transformer2

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami ze strony producentów, na rynek zaczynają trafiać pierwsze sztuki tabletów z systemem Honeycomb, które są wyposażone w modem 3G. Tym razem dobra wiadomość dla osób zainteresowanych Transformerem w tej wersji.

Niedawno pojawiła się informacja, że jeden z polskich sklepów ze sprzętem elektronicznym rozpoczął przedsprzedaż Samsunga Galaxy Tab 10.1 w wersji 3G. Cena nie należy do najniższych, ale mimo to jest bardziej atrakcyjna niż w przypadku Motoroli Xoom, która kosztuje niemal 3000 złotych.

Sprzedaż Asusa Eee Pad Transformera w wersji WiFi nadal utrzymuje się na bardzo dobrym poziomie. Wygląda jednak na to, że wkrótce zainteresowanie tym urządzeniem może się zwiększyć za sprawą pojawienia się wersji WiFi + 3G. Sprzedaż tego modelu Transformera rozpoczęła się właśnie we Włoszech.

Asus Eee Pad Transformer WiFi + 3G w podstawowej wersji kosztuje 499 euro. W przypadku modelu wyposażonego w 32 GB pamięci cena wynosi już 599 euro. Prawdopodobnie z czasem do sprzedaży trafią również wersje razem ze specjalną stacją dokującą, która cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem i pozytywnymi opiniami ze strony użytkowników.

Naturalnie przy okazji tej informacji powstaje kilka innych pytań dotyczących dostępności i cen Transformera 3G w Polsce. Wiadomo jednak na pewno, że Polska będzie jednym z pierwszych krajów, w których pojawi się inny, bardzo ciekawy tablet firmy Asus – mowa oczywiście o zapowiadanym na początku roku Sliderze.

źródło: notebookitalia

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Cebula