Gingerbread dla Atrix 4G wypuszczony

Newsy

Atrix_4G

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Dobra wiadomość dla wszystkich użytkowników Motoroli Atrix 4G, a wiemy, że i wśród naszych czytelników takowi się znajdują. AT&T rozpoczęło dziś wypuszczanie oczekiwanej aktualizacji do Androida 2.3.4 Gingerbread, oznaczonej kodem 4.5.91. Wnosi ona wszystkie dodatki, które zostały wprowadzone w nowej wersji systemu Google i pozwala na instalowanie aplikacji z nieznanych źródeł. Zaktualizowano nakładkę MOTOBLUR, skupiono się na lepszej optymalizacji i naprawiono kilka znanych błędów. Przyspieszeniu uległo również działanie systemu Webtop, dodano obsługę odtwarzania 1080p, nie wiemy jednak co z obiecanym nagrywaniem w tej rozdzielczości.

Jeżeli Twoje urządzenie jest zrootowane bądź posiadasz odblokowany bootloader musisz wgrać przed instalacją starą wersję oprogramowania. Link do aktualizacji znajdziecie tu. Podzielcie się z nami odczuciami na temat nowego Androida na Motoroli Atrix.

źródło: androidcentral.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x