CyanogenMod 7 Nightly dla SGS2

Newsy

cm7_gs2

Posiadacze najpopularniejszego smartfonu ostatnich tygodni i fani modowania zapewne ucieszą się z faktu, iż prace nad CyanogenMod 7 na ich telefony postępują bardzo sprawnie.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Dziś grupa odpowiedzialna za to oprogramowanie postanowiła upublicznić kod CM7 na Samsunga Galaxy S 2 w wersji Nightly (niestabilnej, link w źródle). To bardzo dobrze rokuje, ponieważ tylko parę dni wcześniej pojawił się pierwszy filmik prezentujący działający mod na tym telefonie (wideo poniżej). Co ciekawe, zadowolony z takiego rozwoju wypadków powinien być sam producent, który postanowił przesłać deweloperom CM cztery smartfony, by prace nad wersją na SGS2 ruszyły sprawnie, a użytkownicy jak najszybciej mogli się cieszyć w pełni funkcjonalnym Cyanem 7. Nie pozostaje nam nic innego, jak wypatrywać stabilnej wersji, a patrząc jak imponująco płynnie działa CM7 na Galaxy S 2 możemy stwierdzić, że jest na co czekać.

{youtube}c4QN-9b6alQ{/youtube}

źródło: phandroid.com, cyanogenmod.com

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x