HTC: aktualizacja M8 i M7 do Androida „L” w 90 dni od otrzymania finalnego kodu

Newsy

htc one op 18

HTC zaraz po wczorajszej konferencji I/O ogłosiła, że najnowszy system mobilny Android L zawita do flagowych modeli M7 oraz M8 tak szybko, jak tylko Google udostępni finalną jego wersję oraz tajwański producent przystosuje go do swoich wymagań. Firma nie chce podawać dokładnego terminarza, jednak okres powinien wynieść do 90 dni.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

 

Obietnica ta jest częścią „Advantage program”, który gwarantuje priorytetowe wsparcie nowych modeli uwzględniając aktualizację oraz wymianę pękniętego wyświetlacza przez pierwszy rok za darmo. Polityka ta ma na celu wyrównać walkę z największymi konkurentami – Samsungiem oraz Apple.

Problemem może być oszacowanie daty aktualizacji, gdyż Google nie potwierdziło jeszcze premiery oficjalnej wersji Androida L, a co za tym idzie producenci układów scalonych nie są w stanie zaktualizować sterowników do swoich produktów.

 

Sama informacja jest sporym ukłonem w kierunku poprawy wizerunku firmy, jednak co z tego wyniknie i  jak ma się to z rzeczywistością dowiemy się zapewne w przeciągu najbliższych miesięcy.

 

 

Źródło: androidcentral.com

 

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x