LG-Optimus-Pad
Czytaliście dziś newsa o wejściu tabletów pod strzechy szkół? To nie koniec podobnych informacji. Otóż amerykańska baseballowa drużyna Los Angeles Angels wprowadzi na swój stadion niemałą rewolucję, jeśli chodzi o zagwarantowanie fanom zespołu komfortu widowiska. Za niewielką opłatą (jak na tamtejsze warunki) możemy wynająć Samsunga Galaxy Tab lub G Slate, znanego w szerzej w Polsce jako Optimus Pad. Po usadowieniu się na swoim miejscu rozpoczniemy korzystanie z dobrodziejstw dostarczonych nam specjalnie na okazję konkretnego sportowego widowiska.

Każdy z wypożyczonych egzemplarzy będzie miał zaaplikowany program meczu, aktualne wydania magazynów sportowych oraz 4500 innych tytułów dystrybuowanych za pomocą aplikacji Zinio oraz darmową część materiałów T-Mobile TV działającej w Stanach Zjednoczonych. Część udostępnionych na nośnikach danych będzie dodatkowo płatna, co trochę dziwi, biorąc pod uwagę 10 $ opłatę za wypożyczenie urządzeń. Oczywiście każdy, kto zdecyduje się na pożyczenie urządzenia będzie mógł korzystać z jego pełnej funkcjonalności, także bez problemu wyśle np. zdjęcie zrobione w trakcie trwania meczu. Jedno z pewnością można stwierdzić – to kolejny, odważny krok do przodu.

T-Mobile wczoraj ogłosił wszem i wobec, że zostaje sponsorem tytularnym Ekstraklasy. Co to oznacza dla polskiej piłki nie muszę chyba tłumaczyć. Komentować tego faktu również nie będę. Osobiście jednak ciekawi mnie jedna rzecz. Czy w przyszłości na polskich stadionach możemy liczyć na podobne zaangażowanie? I właśnie, czyje? T-Mobile? Czy może poszczególnych klubów? I czy tablet to narzędzie, które jest sens wynajmować na czas trwania spotkania sportowego?

źródło: Android Central

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adrian Todorczuk