HTC ujawnia kody źródłowe trzech urządzeń

Newsy

htc-developer-releases

HTC znane jest ze słuchania swoich klientów – przede wszystkim kilka tygodni wcześniej producent zdecydował się nie blokować swoich telefonów. Wpadką był HTC Sensation i EVO 3D (który w Kanadzie jest odblokowany).

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Tajwański gigant znowu poszedł na rękę androidowemu środowisku, tym razem wypuszczając kody źródłowe dla 3 swoich urządzeń: Desire Z, Incredible S oraz tabletu Flyer. Co to oznacza dla przeciętnego użytkownika? Bezpośrednio niewiele. Ale deweloperom bardzo to ułatwi przygotowywanie ROM-ów dla wyżej wymienionego sprzętu.

Oby więcej producentów brało przykład od HTC. A ten, niech nie zapomni o odblokowaniu EVO 3D oraz Sensation, na co czeka wielu z nas.

źródło: androidcentral.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x