google-i-o-2014

 

Punktualnie o 18:00, w San Francisco rozpocznie się najważniejsza w tym roku konferencja twórców Androida, Google I/O 2014. Jest to wydarzenie podczas którego tradycyjnie prezentowane są nowości nie tylko ze świata Zielonego Robota, ale także wszystkich usług dostarczanych przez jego producenta.

 

Jak zwykle na bieżąco będziemy informować o przedstawionych nowościach. W momencie rozpoczęcia Keynote’a na portalu pojawi się liveblog, a już teraz zapraszamy na stream prosto z sal konferencyjnych Giganta z Mountain View:

 

 

Czego możemy spodziewać się w tym roku? Przede wszystkim nowej wersji Androida i bardzo dużo informacji na temat świeżego jeszcze projektu Android Wear. Poza tym w kuluarach mówi się o spodziewanych premierach sprzętowych (możliwe, że pojawi się duży tablet z serii Nexus), doniesieniach od twórców Google Glass, planowanej ekspansji Robocika na komputery pokładowe samochodów i telewizorów, a także aplikacji Google Fit mającej pomóc w monitorowaniu aktywności fizycznej. Docierają do nas nawet informacje jakoby swoje 5 minut na konferencji miała mieć Motorola X+1.

 

Ile w tym wszystkim prawdy? Dowiemy się już za kilka godzin.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Bąk

Elektronik, twórca internetowego wideo, geek i maniak Androida.