Netflix kontrola rodzicielska

Nowości na Netflixie oraz tytuły, które zostaną wkrótce usunięte

Newsy

O Netflixie słyszał chyba każdy, bo to w końcu aktualnie największy i najpopularniejszy na świecie serwis streamingowy, który oferuje swoim klientom dostęp do szerokiej gamy bardzo ciekawych filmów i seriali. W celu utrzymania zainteresowania aktualnych subskrybentów oraz przyciągania nowych platforma nieustannie wprowadza zmiany w swojej bibliotece – czasami dodaje do niej nowości, a niekiedy usuwa tytuły, których po prostu nie opłaca się dalej utrzymywać. Dziś mamy do czynienia z obiema sytuacji, bo na Netflixa wpadło nieco nowości, jedna pozycja została skasowana, a także zaplanowano usunięcie kilku produkcji.

Aktualizacja biblioteki Netflixa (listopad 2019) – co nowego?

konto na netflixie

Zwykle zaczynam od dobrych wieści, więc nie widzę sensu, by zmieniać ten zwyczaj. Pełna lista dzisiejszych nowości na Netflixie prezentuje się następująco:

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]
  • Sonora (2019) [+ napisy]
  • Atlantyk (2019) [+ audio, + napisy]
  • SpongeBob Kanciastoporty (1999) [20 odcinków – sezon 5] [+ audio]
  • Gwatemala: Serce świata Majów (2019) [+ napisy]

Zobacz także: Oto aplikacja, która uruchomi ciemny motyw w większości programów Google

Jeśli liczyć nowe odcinki seriali, to dodano łącznie cztery pozycje – nie dużo, ale zdecydowanie lepsze to niż nic. Niestety skasowano też film Geostorm z 2017 roku, a za kilka dni z platformy znikną następujące tytuły:

  • Dziennik Bridget Jones (2001) (data usunięcia: 6 grudnia 2019)
  • All Saints (2017) (data usunięcia: 6 grudnia 2019)
  • Blade Runner 2049 (2017) (data usunięcia: 6 grudnia 2019)
  • Bridget Jones: W pogoni za rozumem (2004) (data usunięcia: 6 grudnia 2019)

Dajcie znać w komentarzach, z których nowości cieszycie się najbardziej oraz za jakimi pozycjami będziecie tęsknić najmocniej!

Źródło: Upflix


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x