Redmi K30 w 2020 roku

Ten nieszczęsny tył Redmi K30 wygląda… całkiem nieźle

Newsy

Wielkimi krokami zbliża się premiera Redmi K30, czyli serii smartfonów z pierwszym reprezentantem marki, któremu nie jest obca sieć 5G. Naturalnie ten moduł łączności nie interesuje nas w Polsce zbyt szczególnie, ale po Redmi K20, znanym też jako Xiaomi Mi 9T, oczekujemy po prostu naprawdę udanego smartfona w relatywnie niskiej cenie. Kolejne plotki i przecieki sugerowały, że Chińczycy drastycznie odmienią wygląd tego urządzenia i wszystko zdaje się potwierdzać, choć tył Redmi K30 mógł być zdecydowanie gorszy.

Wygląd tyłu Redmi K30 mógł odstraszać, ale firma prawdopodobnie dobrze to przemyślała

wyglad redmi k30 tyl budowa design

Naturalnie wygląd to kwestia gustu i nie zapominam o tym, ale liczą się też względy ergonomiczne. Według wcześniejszych przecieków, dotyczących wyglądu Redmi K30, smartfon miał stawiać na okrągłą wyspę z aparatami. Jak możecie zobaczyć na powyższej grafice, która jest wyjątkowo mała, to faktycznie tak będzie. Jednak Chińczycy plan koła rozpracowali na bazie refleksów światła, aniżeli wystającej wyspy. Tym samym faktycznie pozostają wyłącznie względy estetyczne, czy takie rozwiązanie przypadnie komuś do gustu, czy też nie. Z racji, że dotychczasowe doniesienia na swój sposób zostają potwierdzone, tak spodziewajmy się również czytnika linii papilarnych na krawędzi urządzenia, a nie zatopionego w wyświetlaczu. Producenci zazwyczaj nakładają odpowiednie oznaczenia na grafikach, co nie ma miejsca w powyższym przypadku.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Zobacz też: Samemu oznaczaj osoby w Zdjęciach Google!

Naturalnie jeszcze od groma rzeczy może się zmienić. Przede wszystkim może się okazać, że powyższy obrazek nijak nawiązuje do rzeczywistości. Choć jest to mało prawdopodobne, tak oficjalnie serię Redmi K30 poznamy lada moment, bo 10 grudnia. Niewykluczone też, że poszczególne wersje mogą się od siebie różnić także wyglądem.

Źródło: Gizmochina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x