Lenovo-ThinkPad-Tablet-bottom-ports

Biznesowy producent ogłosił dziś wszem i wobec, prosto ze specjalnie zorganizowanej w tym celu konferencji w Tokio, że już jutro, a więc nota bene za kilka godzin, poznamy cenę dwóch tabletów, obu działających pod kontrolą zielonego systemu Honeycomb 3.0 i 3.1. Pierwszy, skierowany w stronę standardowego klienta, to IdeaPad Tablet K1, drugi, który trafi w gusta panów i pań zmierzających dzień w dzień do szklanych biurowców, to ThinkPad Tablet (na wszystkich zdjęciach).

Tablet przeznaczony na rynek biznesowy będzie posiadał dodatek w postaci stylusa, a więc specjalnego urządzenia w rodzaju długopisu, który wykorzystamy do „pisania” w tablecie. Zaś nad bezpieczeństwem dokumentów znajdujących się na dysku czuwać będzie specjalne oprogramowanie zabezpieczające. Oba działać będą w oparciu o Honeycomba. ThinkPad Tablet prezentuje się naprawdę elegancko, a uwagę przykuwa specjalny interfejs zaprojektowany przez Lenovo, który na pierwszy rzut oka porządnie zmienia wygląd wizualny, znany chociażby z Xooma Androida 3.x.

Co ciekawe, serwis Tablets Planet dotarł do zdjęć umieszczonych rzekomo na portalu Picasa. Przedstawiają wersję biznesową i są całkiem łakomym kąskiem. Nie będę się rozpisywał na temat tego co w środku, poczekajmy jeszcze chwilę na oficjalną specyfikację, tymczasem zapraszam do oglądania zdjęć.

Lenovo-ThinkPad-Tablet-front-LeOS
Lenovo-ThinkPad-Tablet-front-and-back-in-landscape-photos
Lenovo-ThinkPad-Tablet-front-with-stylus
Lenovo-ThinkPad-Tablet-on-stand-front-and-back

źródło: Tablets Planet

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adrian Todorczuk