PlayStation Black Friday

Black Friday w wykonaniu PlayStation: zniżki na konsole, gry, subskrypcję PS Plus i więcej

Newsy

Black Friday 2019 w Polsce trwa w najlepsze. Takiej okazji nie mogło przegapić PlayStation, które również przygotowało kilka całkiem ciekawych promocji. W ramach Czarnego Piątku w wykonaniu PlayStation taniej kupimy m.in. konsole, gry, subskrypcję PlayStation Plus oraz zestawy PlayStation VR. Zapoznajmy się z przykładowymi ofertami!

Black Friday 2019 – oferta PlayStation

Zmiany w PlayStation

Na samym początku zacznijmy od przecen na konsole PlayStation 4 i kontrolery DualShock 4. Firma przybliża przykładowe oferty:

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]
  • PlayStation 4 Slim 500GB – już od 799 PLN
  • PlayStation 4 Pro – już od 1349 PLN
  • Bezprzewodowy kontroler Dualshock 4 – już od 179 PLN

Nie zabrakło także promocji dla entuzjastów wirtualnej rzeczywistości. Ceny promocyjne zestawów PlayStation VR prezentują się następująco:

  • PlayStation VR Starter Pack – już od 899 PLN
  • PlayStation VR Mega Pack – już od 999 PLN

Oferty na sprzęt są dostępne u autoryzowanych sprzedawców PlayStation – m.in. w popularnych elektromarketach (np. Media Expert, RTV EURO AGD). Teraz coś dla tych, którzy mają już konsolę, a mianowicie przeceny na cyfrowe wydania gier. Przykładowe oferty:

  • Call of Duty: Modern Warfare: 216.75 PLN zamiast 289 PLN
  • Mortal Kombat 11: 124 PLN zamiast 289 PLN
  • Need for Speed™ Heat Standard Edition: 202.30 PLN zamiast 289 PLN

Zobacz także: Ostatnia listopadowa aktualizacja oferty Netflixa – co nowego na platformie?

Wszystkie promocje na gry znajdziecie w PS Store. Warto wspomnieć, że gigant przecenił również 12-miesięczną subskrypcję PlayStation Plus na jedyne 180 zł. Zamierzacie skorzystać z którejkolwiek promocji? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Informacja prasowa


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x