HBO GO jest jedną z największych i najpopularniejszych platform streamingowych, które zapewniają swoim klientom dostęp do wielu ciekawych filmów i seriali. Tak jak wszystkie liczące się na rynku serwisy tego typu, HBO GO regularnie aktualizuje swoją bibliotekę, aby utrzymać zainteresowanie aktualnych odbiorców i przyciągnąć do siebie nowych. Dziś mamy piątek, a piątek zwykle równa się nowościom na HBO GO. Nie inaczej jest i tym razem, bo w serwisie pojawiło się kilka nowych pozycji. Zapoznajmy się z nimi!

Nowości na HBO GO – co dodano? Listopad 2019

HBO GO

Podobnie jak w przypadku Netflixa, prawdopodobnie mamy dziś do czynienia z ostatnią aktualizacją biblioteki tytułowego serwisu w tym miesiącu. Nie ma jednak sensu się smucić, bo grudzień na HBO GO zapowiada się niezwykle ciekawie. Wracając jednak do dzisiejszych nowości – pełna lista dodanych produkcji prezentuje się następująco:

  • Cały Ralph (2019) [+ audio, + napisy]
  • Axios (2018) [odcinek S02E08] [+ audio, + napisy]
  • Kobieta na skraju dojrzałości (2011) [+ audio, + napisy]
  • Castle Rock (2018) [odcinek S02E08] [+ audio, + napisy]

Zobacz także: OnePlus 7T Pro McLaren Edition kontra Samsung Galaxy Note10+ – pojedynek na wydajność

Jeśli liczyć nowe odcinki seriali, to na HBO GO dodano dziś cztery nowości. Nie jest to dużo, ale zawsze coś. Niestety nie ma róży bez kolców, bo na 11 grudnia zaplanowano też usunięcie filmu Ciche Miejsca z 2018 roku. Dajcie znać w komentarzach, z których dodanych pozycji cieszycie się najbardziej!

Źródło: Upflix

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.